Google hesabı şifresi az görünüyor

Oasiss

Femtopat
Daha fazla  
Hocam merhaba. Ben yeni bir hesap açtım, daha önceki hesaplarım çalındı. Google hesabımı yönettiğim sayfaya gidiyorum, şifre kısmında şifrem 8 nokta gözüküyor ama benim şifrem daha uzun. Bu Google'ın kendisinden mi böyle yoksa artık kafamı bırakmayan ve ağlayacak seviyeye geldiğim hackerlar yüzünden mi?

Hocam merhaba. Ben yeni bir hesap açtım, daha önceki hesaplarım çalındı. Google hesabımı yönettiğim sayfaya gidiyorum, şifre kısmında şifrem 8 nokta gözüküyor ama benim şifrem daha uzun. Bu Google'ın kendisinden mi böyle yoksa artık kafamı bırakmayan ve ağlayacak seviyeye geldiğim hackerlar yüzünden mi?
Şifrenin değiştirilmediğinden emin ol eğer çalınmışsa yeni açıp 2FA aç. Aynı olaylar bana geçen sene çok oluyordu.

Öncelikle merhaba.
Sizin için kontrol ettim benim de daha fazla hane olmasına rağmen 8 hane olarak gözüküyor. Sorun etmeyiniz. Fakat güvenliğiniz için telefon doğrulaması ve ayrıca 2 adımlı doğrulama açabilirsiniz.

1656703499777.png

Normal bir durum, örneğin bir hesapta "Şifremi unuttum" tıklarsanız orada da birebir aynı karakteri vermeyecektir. Bruteforce saldırılarının önüne geçilmek amacıyla alınmış bir önlem.

Hocam lütfen kahkaha emojisi atmayın bir cevap verin bıktım artık lütfen ağlayacağım artık.
Sürekli her mesaja kahkaha atıp rahatsız ediyorlarsa raporlayın uyarı alsınlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı