Google hesabım silindi

kızgın-muz

Hectopat
Şu şekilde bir mail aldım geri yüklemeyi dene butonuna bastığımda ise.

1642869573335.png

Beni buraya atıyor ve hiçbir sorun yok gibi gözüküyor YouTube'da dolaşabiliyorum e postamı kullanabiliyorum e posta alabiliyorum ama birkaç gün içerisinde kalıcı olarak silinecek diyor. Nasıl kurtarabilirim hesabı? Bu arada hesabın profil fotosu falan da gitti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 1278412

Şu şekilde bir mail aldım geri yüklemeyi dene butonuna bastığımda ise.

Eki Görüntüle 1278414

Beni buraya atıyor ve hiçbir sorun yok gibi gözüküyor YouTube'da dolaşabiliyorum e postamı kullanabiliyorum e posta alabiliyorum ama birkaç gün içerisinde kalıcı olarak silinecek diyor. Nasıl kurtarabilirim hesabı? Bu arada hesabın profil fotosu falan da gitti.

O attığı ekrandan şifre değiştirip tekrar giriş yapmayi dener misin?

Hesabında önemli bir siteye kaydın, verin veya herhangi bir bilgin bulunuyorsa başka mail hesabına geçir yenisinden devam et.

Zamanınız kısıtlı gibi hocam. Bu e-postaya bağlı tüm hesaplarınızı yeni bir e-postaya taşıyın, Drive'da yedekli bir şeyler varsa onları başka yere aktarın. Bir de bir telefon, tablet vb. cihazda yönetici hesabı olarak bu Google hesabını girdiyseniz ondan da çıkış yapın. Hesap silinince herhangi bir şeye erişiminizi kaybetmemek için bunları yapmanızı öneririm.

Zamanınız kısıtlı gibi hocam. Bu e-postaya bağlı tüm hesaplarınızı yeni bir e-postaya taşıyın, Drive'da yedekli bir şeyler varsa onları başka yere aktarın. Bir de bir telefon, tablet vb. cihazda yönetici hesabı olarak bu Google hesabını girdiyseniz ondan da çıkış yapın. Hesap silinince herhangi bir şeye erişiminizi kaybetmemek için bunları yapmanızı öneririm.
şuan tam da onu yapıyorum büyük ihtimal patlıycak bu hesap
Doğum tarihinizi 13 yaşından küçük mü yaptınız?
hayır hatta aile hesapından çocuğumun silinen hesapını kurtar dediğimde silinen hesap yok diyor

@kızgın-muz, @403052 hocamın dediği gibi yaparsanız hem zamandan tasarruf edersiniz hem de verileriniz güvende olur. Yani hızlılık sizin için önemli.

Yeni konular

Geri
Yukarı