Google hesabıma giriş yapılmaya çalışılıyor

348103

Hectopat
İki faktörlü kimlik doğrulama aktifti bunun için giremedi ben yine de şifreyi değiştirdim telefonuma Kaspersky antivirüs kurdum bu kadar önlem yeterli midir yoksa yapmam gereken başka bir şey var mı? (İlk defa böyle bir durumla karşılaştım bu yüzden biraz panik var kusura bakmayın)

Son düzenleyen: Moderatör:
Tam olarak nereden giriş yapıldığını görebiliyor musunuz? Çünkü ben her yeni cihazdan giriş yaptığımda Ankara'dan giriş yapıldığını söylüyor ve güvenlik uyarsı veriyor Google. 3 kez şifre değiştirmeme rağmen.

Tam olarak nereden giriş yapıldığını görebiliyor musunuz? Çünkü ben her yeni cihazdan giriş yaptığımda Ankara'dan giriş yapıldığını söylüyor ve güvenlik uyarsı veriyor Google. 3 kez şifre değiştirmeme rağmen.

Hocam bende tam olarak giriş yapılmadı biri giriş yapmayı denedi iki faktörlü kimlik doğrulaması olduğu için başaramadı.

İki faktörlü kimlik doğrulama aktifti bunun için giremedi ben yine de şifreyi değiştirdim telefonuma Kaspersky antivirüs kurdum bu kadar önlem yeterli midir yoksa yapmam gereken başka bir şey var mı? (ilk defa böyle bir durumla karşılaştım bu yüzden biraz panik var kusura bakmayın)

Cihazlarınızı antivirüslerle taratın
PC Kaspersky MBAM.
Android Kaspersky MBAM Dr. Web AVG
İle taratın olmadı modeme reset atın ve hesabınızın güvenliğini artırın.

Geri
Yukarı