Google, hesabımı askıya aldı

500872

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Google Gmail hesabımı askıya aldı fakat askıya alma sebebi muhtemelen farklı lokasyonlardan ve VDS'ten hesap girişi yapıldığı için hacklenmiş olarak algılaması diye düşünüyorum, İşin kötü yanı bu Gmail hesabı 120 bin takipçili Instagram hesabıma bağlı ve ilk maili bu Gmail hesabı askıya alındığı için Instagram hesabıma giriş yapamıyorum çünkü Instagram hesabım onaya düştü ve bu askıya alınan Gmail hesabıma giden doğrulama kodunu girmemi istiyor fakat bu mail askıya alındığı için koda erişim sağlayamıyorum, Google yaklaşık 4 kere mail attım itiraz ettim hesabım ama bir türlü hesabiMacılmıyor yok mu bu Gmail hesabını aktif etmenin bir yolu?

Hesabı sonradan mı satın aldınız? Çaldınız mı? Bilgileri doğru girdiğiniz, daha önce 30 günden fazla açık kalmış cihazdan form gönderdiğiniz taktirde Google tak diye açıyor hesabı bence anlatımınız dışında bilmediğimiz şeylerde var. :)

Hesabı sonradan mı satın aldınız? Çaldınız mı? Bilgileri doğru girdiğiniz, daha önce 30 günden fazla açık kalmış cihazdan form gönderdiğiniz taktirde Google tak diye açıyor hesabı bence anlatımınız dışında bilmediğimiz şeylerde var. :)

Satın aldım hocam.

Açar Google itiraz et suçlu değilsen.

Defalarca ettim olumlu bir sonuç alamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı