Google hesabına girilemiyor

alperenxrq

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar 1-2 hafta önce Google hesaplarımdan çıkış yaptığını gördüm mesaj ise.
Şüpheli bir uygulama, hesabınıza erişmiş olabilir
Birisi bu cihazda yüklü şüpheli bir uygulamayı kullanarak hesabınıza erişmiş olabilir. Hesabınızı korumak için oturumunuz kapatıldı.
Tekrar oturum açmadan önce bu cihazdan güvenli olmayan tüm yazılımları kaldırıp şifrenizi değiştirin.

Bu cihazda devam etmek için kimliğinizi doğrulamanız gerekiyor.

Diyor ve kurtarma mailime kod gönderiyor kurtarma mailim de gitti yani hiçbirine giremiyorum yardım edebilir misiniz?

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    28,7 KB · Görüntüleme: 25
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar 1-2 hafta önce Google hesaplarımdan çıkış yaptığını gördüm mesaj ise.
Şüpheli bir uygulama, hesabınıza erişmiş olabilir.
Birisi bu cihazda yüklü şüpheli bir uygulamayı kullanarak hesabınıza erişmiş olabilir. Hesabınızı korumak için oturumunuz kapatıldı.
Tekrar oturum açmadan önce bu cihazdan güvenli olmayan tüm yazılımları kaldırıp şifrenizi değiştirin.

Diyor ve kurtarma mailime kod gönderiyor kurtarma mailim de gitti yani hiçbirine giremiyorum yardım edebilir misiniz?

Google destek ekibine yazıp hesapları kilitlemeyi deneyin.
Google destek ekibine yazıp hesapları kilitlemeyi deneyin.

Hacklenmiş olabilir.

Şüpheli bir uygulama, hesabınıza erişmiş olabilir.

Virüs taraması yaptınız mı?
Kitlemek istemiyorum girmek istiyorum çünkü oyun hesaplarım var içinde ):

Kaspersky'ın ücretsiz programını kullanıp tam tarama yapmanızı öneririm bir de öyle deneyin giriş yapmayı.

Yaptım hiçbir şey yok zaten hesaplarımı alıp kitletcem hesabı.

Şu konuyu bir okuyun belki yardımcı olabilir benim başka bir çözümüm yok şu anlık.

Şu konuyu bir okuyun belki yardımcı olabilir benim başka bir çözümüm yok şu anlık.
Bu Glen Kodu Kırma Yöntemi Varmı Yani Almak İçin

Başka bir yöntem dene deyince başka seçenekler çıkıyordu telefonla doğrulama yapmadıysan soru falan soruyordu olmazsa Google desteğe mesaj at.

Geri
Yukarı