Çözüldü Google Hesabında Tanınmayan Cihaz

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ali Pınar

Kilopat
Makaleler
1
Merhaba. Bugün güvenlik önlemlerini arttırmak amacıyla tüm hesaplarımda 2FA'yı açtım. Açarken tanımadığım bir cihazın 29 Ağustos'ta hesabıma giriş yaptığını gördüm. Google Hesabınızı yönetin>Güvenlik>Cihazlarınız altında Samsung Galaxy Tab E adlı bir cihaz var. Cihazları yönet dedikten sonra şöyle bir ekran çıkıyor:

1607437087743.png

Üç noktaya tıklayıp oturumu kapat dediğimde "Bu cihazda Google Hesabınızın oturumunu kapatabilmeniz için şifrenizi değiştirmeniz gerekiyor." diyor. Şifreyi değiştir dediğimde mevcut şifremi girmemi, ardından yeni şifremi iki kere girmem isteniyor. Buraya kadar her şey normal lâkin şifremi değiştir dedikten sonra şöyle bir uyarı çıkıyor:

1607437061635.png

Tab E cihazından çıkış yapmayacağını söylüyor. Büyük bir ihtimalle arkadaşımla buluştuğumuzda oyun hesabıma giriş yapmak için cihazına giriş yapmışım, bir daha da çıkış yapmamışım. Şifreyi kime girdiğimi bilmiyorum, bilsem rica edip çıkmasını isterim ama bulamam. Bu Tab E cihazından nasıl kurtulabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Bugün güvenlik önlemlerini arttırmak amacıyla tüm hesaplarımda 2Fa'yı açtım. Açarken tanımadığım bir cihazın 29 Ağustos'ta hesabıma giriş yaptığını gördüm. Google hesabınızı yönetin>güvenlik>cihazlarınız altında Samsung Galaxy Tab'e adlı bir cihaz var. Cihazları yönet dedikten sonra şöyle bir ekran çıkıyor:

Eki Görüntüle 770458

Üç noktaya tıklayıp oturumu kapat dediğimde "bu cihazda Google hesabınızın oturumunu kapatabilmeniz için şifrenizi değiştirmeniz gerekiyor." Diyor. Şifreyi değiştir dediğimde mevcut şifremi girmemi, ardından yeni şifremi iki kere girmem isteniyor. Buraya kadar her şey normal lâkin şifremi değiştir dedikten sonra şöyle bir uyarı çıkıyor:

Eki Görüntüle 770456

Tab'e cihazından çıkış yapmayacağını söylüyor. Büyük bir ihtimalle arkadaşımla buluştuğumuzda oyun hesabıma giriş yapmak için cihazına giriş yapmışım, bir daha da çıkış yapmamışım. Şifreyi kime girdiğimi bilmiyorum, bilsem rica edip çıkmasını isterim ama bulamam. Bu Tab'e cihazından nasıl kurtulabilirim?

Hocam, emülator kullanıyor musunuz? Ondan olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı