Google hesabınız bulunamadı uyarısı

264523

Gigapat
İlk 5 Haneli Mesajınız!
Makaleler
4
Bugün bilgisayarıma Ubuntu kurdum ve Gmail hesabımla giriş yapmaya çalıştıkça Google hesabınız bulunamadı diye uyarı verdi fakat Google hesabım şu an telefonumda aktif bir şekilde kullanabiliyorum, YouTube hesabım duruyor geçmiş duruyor ama bilgisayardan giriş yapamıyorum. Lüften yardım.

Arkadaşlar acil yardım edin google hesaplarımın hiçbirine giriş yapmıyorum. Google hesabınız bulunamadı hatası alıyorum. Youtube da Oops diye bi hata aldım sadece chromeda oluyordu Edge'ten youtubeda bi video izledim chrome'un (temel) tarama verilerini temizliyordu onu yaptım ondan sonra hiçbir hesabıma giriş yapamıyorum nolur yardım edin bütün hayatım o gmaillerimde benim.

Dosya Ekleri

• ss.png
    ss.png
    12,2 KB · Görüntüleme: 786
Ben şu an hesabıma ulaştım. Birdaha yapmayı deneyin. Bende YouTube açıldı.
Arkadaşlar acil yardım edin Google hesaplarımın hiçbirine giriş yapmıyorum. Google hesabınız bulunamadı hatası alıyorum. YouTube'da Oops diye bir hata aldım sadece Chrome'da oluyordu Edge'ten YouTube'da bir video izledim Chrome'un (temel) tarama verilerini temizliyordu onu yaptım ondan sonra hiçbir hesabıma giriş yapamıyorum ne olur yardım edin bütün hayatım o Gmail'lerimde benim.

Şu an hesabıma ulaştım. Birdaha deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı