Google Hesap "Şüpheli bir uygulamanın hesabınıza erişimi engellendi" Uyarısı

AB7SS

Hectopat
Arkadaşlar az önce birisi google hesabımı çalmaya çalışmış veya çalmış herhalde anlamadım ama sonra şifremi falan değiştirdim. bide elimde çalmaya çalışan kişinin İP adresi var sizce hesabım şu anda güvenli midir?
Ekran Görüntüsü (134)_LI.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
tamam birazdan eklerim bide güvenlik kısmına girdiğim zaman 2 tane bilmediğim windows cihaz vardı bir tanesi eski bilgisayarım olabilir emin değilim ama birini bilmiyorum 2 sinden de oturumu kapattım
İyi yapmışsınız. Sık sık güvenlik e-postalarını kontrol edin.

Merhaba, bende bağlı olduğum cihazda şüpheli uygulama algılandı yazıyor. Tıkladığımda şüpheli etkinlik bulundu hatası alıyorum şifremi değiştirdim fakat uyarı hala gözükmeye devam ediyor ve işin garibi tıklanacak bişey de yok ne yapmam gerekir?
incele ve güvenliği sağla dediğimde ise bu ekran geliyor fakat herhang bir işlem yapma alanı bulunmuyor

Son düzenleme:
Merhaba, bende bağlı olduğum cihazda şüpheli uygulama algılandı yazıyor. Tıkladığımda şüpheli etkinlik bulundu hatası alıyorum şifremi değiştirdim fakat uyarı hala gözükmeye devam ediyor ve işin garibi tıklanacak bir şey de yok ne yapmam gerekir?
İncele ve güvenliği sağla dediğimde ise bu ekran geliyor fakat herhang bir işlem yapma alanı bulunmuyor.

Aynısı bende de oldu, düzeltebildin mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı