Google Play Hizmetleri sürekli olarak duruyor

Taha Resul

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ankara, Turkey
Daha fazla  
Samsung Galaxy j7 Prime bugün guncellemeden sonra düzenli olarak bu hatayı vermeye başladı. Ne olmuş olabilir?

Google Play Hizmetlerinin guncellemelerini kaldırmayı deneyince cihaz yöneticisi olduğunu söyleyip izin vermiyor. Google Play'in güncellemelerini kaldırdım. Şimdide hiç giremiyorum Google Play'e.

Durum acil birazcık. Yardım gelirse sevinirim :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanırım temiz kurulum yapmadınız. Öncelikle cihazı kurtarma modundan sıfırlayın. Bir süre sonra cihaz açılacaktır. Açıldığında sorunun çözülmüş olma ihtimali var. Eğer olmadıysa diğer yönteme, kesin olan yönteme yöneliniz. Sammobile sitesinden bağlantılı dosyaları indirip temiz kurulum yapabilirseniz sorununuz ortadan kalkacaktır.

Hocam çok teşekkür ederim, gün boyu denemediğim yöntem, izlemediğim saçma youtube videosu kalmamıştı. Türk mantığı "bi aç kapa toparlar" ile başlayıp, yok önbelleği sil, yok google hesabını sil, yok telefonu tümden resetle, yok root işlemi yap, hiç mi olmadı telefonu benzin döküp yakalım düzelir belki. Bu kadar bilgi kirliliği içinde basit ve etkili bi çözüm paylaştığın için allah razı olsun 🙏

Yeni konular

Geri
Yukarı