Google Play Store yüklediğim oyun listelerde görünmüyor

Çaykolik

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba dostlar umarım konuyu doğru yere açmışımdır :) dostlar bazı sitelerden ücretli ve ücretsiz aldığım derslerle oyun geliştirmeyi öğreniyorum. Henüz çok başlardayım ancak uygulama Play Store nasıl yüklenir, oyuna reklam nasıl eklenir ve tabii ki gerçekten para kazandırıyor mu vesaire aklıma takılan konuları görmek için basit denecek bir oyun yaptım Play Store yükledim. Oyunumu Play Store yükleyeli bir ay olacak ama listelerde görünmüyor sadece ismi ile aratınca çıkıyor. Oyunumun adı Roll or Boom mesela 50, 100 indirmesi olan oyunlar bile roll yazınca çıkıyor benim oyunumu türüyle alakalı hiçbir listede göremiyorum tam ismini yazınca çıkıyor. Google ads kampanyasını da kullandım 2000 rakama ulaştım yine de mağaza listelerinde(editör listesini kastetmiyorum) görünmüyor. Oyun açıklamaları değiştim olmadı oyun isminde boşluk olması bazen hata veriyormuş diye ismindeki boşlukları kaldırıp rollorboom yaptım henüz inceleme bitmedi bakalım ne olacak. Kısacası ben nerede hata yapıyorum oyunum listelerde görünmezse kimse indirmez doğal olarak bu oyun için çok önemli değil ama aklımdaki diğer oyunum için çözmem gerekiyor. Cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler ;)

Geri
Yukarı