Google Play Store'de paylasacagım oyunun demosu

JURVET

Kilopat
Daha fazla  
Herkese selam yeni oyun yaptım 1.5 haftada ve bu oyunu Google Play Store'ye atmak istiyorum oyunun demosunu buraya bırakıyorum oyundaki amac spawnerden gelen gerekli malzemeleri toplamak üstüne basarak oyunun bu daha demosu birçok şeyi değiştiricegim bilgisayardan oynayabiliyorsunuz Windows Build'i aldım.
VirusTotal atamadım çünkü 100 MB netim kaldı telefonun internetinden bağlanıyorum ama kesinlikle virüs vs yoktur kusura bakmayın.
Link:tıkla

Önerilere açığım.

Önerilere açığım.

Mouse imleci ile nesneleri yakalamak zor, hatta belki de çoğu zaman basıldığı halde işlem yapmıyor olabilir, emin olamadım. Çok uzun uzadıya yorum yapmaya gerek yok emeğine sağlık.

Tabi ki giriş seviyesinde bir iş olduğu için muadilleriyle mukayese etmek yanlış olur. Çok çalışılması gerektiğini kendinizde biliyorsunuzdur. Esc tuşu ile oyundan çıkış aradığım bir özellik oldu, yapılırsa bir eksiği giderilmiş olur. Fakat şunu da itiraf edeyim çok uzun süre insanları ekrana bağlamayacaktır. 2 Bölüm sonra " ee yani " sorusunu sormaya başlayacaktır insanlar.
Umarım yapıcı eleştiriler ile çok daha iyi bir hale getirebilir ve bu işten para kazanabilir hale gelirsiniz ileride.

Geri
Yukarı