Google Play Yavaş İndirme Sorunu

mami1234

Kilopat
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Evimdeki internete bağlıyken Google Play'den çok yavaş dosya indiriyorum. Evdeki bütün cihazlarda aynı sorun var. Mobil veriden indiriken bir sorun yok. Ayrıca VPN kullanırken bu sorun olmuyor. Sorunu nasıl çözerim?

Evimdeki internete bağlıyken Google Play'den çok yavaş dosya indiriyorum. Evdeki bütün cihazlarda aynı sorun var. Mobil veriden indiriken bir sorun yok. Ayrıca VPN kullanırken bu sorun olmuyor. Sorunu nasıl çözerim?
Çoğu kişide var bu sorun Telefon,Tablet,Root,Rom gibi şeylerden kaynaklanmaz.

Yaklaşık 40 dakikada yüklendi.

Dosya Ekleri

• 12987946_499270536947197_1118069864_n.jpg
    12987946_499270536947197_1118069864_n.jpg
    34,3 KB · Görüntüleme: 723
Google servislerinin yavaşlatıldığı konusunda, bir söylenti var.

Zaten malum internet şirketlerinin Youtube'u kasıtlı olarak yavaşlattığını bilmeyen yok artık.

Uzun süredir, 1080p izlemiyorum sürekli donuyor. VPN ile bağlanınca sorun olmuyor.

Evdeki modemi resetleyin isterseniz, olmazsa İnternet sağlayıcınızın müşteri hizmetlerini arayın durumu bildirin. Bu aralar bende de oldu cihazı Android Lollipop'a güncelleyince KitKat'ta iken böyle sorun yoktu.

Bilgisayarıma Android Emulatörü kurdum. Oradada çok yavaş indiriyor. Sorun kesinlikle internetle alakalı ama TTNET'in yardımcı olacağını sanmıyorum.

Aynı sorun bende de var çok yavaş iniyor. Youtube videoları şuan 480p dahi donuyor internet hızı 10 Mbit olmasına rağmen. Bunun öncesinde AKK 3 Mbit internet ile dahi çok rahat izleyebiliyordum 480p. Diğer sitelerde 720p akıcı şekilde çok oynatıyor ve hemen doluyor video ilerlemesi. TTNet aradım santralden sinyalin normal değerlerde olduğunu söylediler. Herhangi var arıza durumu da yok. Benden başka interneti kullanan yok

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı