Çözüldü Google Siyah Ekran

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Boran Aktaş

Centipat
Daha fazla  
Google, bilgisayarımda açıkken nadir de olsa siyah ekran geliyor ve 2 saniye gibi bir süre sonra gidiyor. Nedenini bilen birisi yardımcı olabilir mi?

Tarayıcıyı güncellemeyi deneyim hocam. Bende zamanında Display Port kablosunu kullandığımda oluyordu. İmkanınız varsa kablo değişikliğini deneyin.

Tarayıcıyı güncellemeyi deneyim hocam. Bende zamanında Display Port kablosunu kullandığımda oluyordu. İmkanınız varsa kablo değişikliğini deneyin.
Güncel hocam bir de dizüstü kullanıyorum onu belirtmeyi unutmuşum.

Ayarlardan donanim hizlandirmayi kapayin hocam bende de oluyordu bir de laptop ise güç kablosunda kullanin.
Deneyeyim hocam da sürekli şarj da kullanmak zarar vermez mi ben şarjı 20 de alıp dolunca çekiyorum fişi .

Güncel hocam bir de dizüstü kullanıyorum onu belirtmeyi unutmuşum.

Deneyeyim hocam da sürekli şarj da kullanmak zarar vermez mi ben şarjı 20 de alıp dolunca çekiyorum fişi.

Hocam performans olarak kisitlar yani çok zarar gelecegini dusunuyorsaniz bataryayi çıkarıp şarja takip kullanabilirsiniz bende şarjdan cikardigimda oluyordu bu Chrome olayi.

Hocam performans olarak kisitlar yani çok zarar gelecegini dusunuyorsaniz bataryayi çıkarıp şarja takip kullanabilirsiniz bende şarjdan cikardigimda oluyordu bu Chrome olayi.

Batarya çıkarılmıyor da hocam bende, tavsiyeniz için çok teşekkür ederim. Siyah ekran sorunu çözüldü gibi emin olunca çözüldü olarak işaretleyeceğim. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı