Google Siyah Kurdele

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

bedirhan balaban

Hectopat
Yer
Ankara/Çankaya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Ekran Görüntüsü (71).png

Söz konusu Türk, Türkiye olunca logonun altında iki yazı veya kurdele koyuyorlar. Kullanacak sade ve kullanışlı bir arama motoru d bilmiyorum, alışmışım ne yazık ki Google'a.

Dostum zaten aynı konu ile ilgili 2 tane başlık açtın, herkes de görüyor ne olduğunu ne anlatılmak istendiğini.

Aynı konu ile ilgili 2 tane başlık açmadım birisi Vatan Bilgisayar sitesi için birisi Google için. Herkes'in görüp görmediğini ben bilemem yalnızca birşeyin gereksiz olduğunu söylemek için attığın yorum çok saçma olmuş burada Google firmasının Siyah kurdele astığını görmeyen bir kişiye ben bu olayı yansıtabildiysem bence boşuna değildir.

Aynı konu ile ilgili 2 tane başlık açmadım birisi Vatan Bilgisayar sitesi için birisi Google için. Herkes'in görüp görmediğini ben bilemem yalnızca birşeyin gereksiz olduğunu söylemek için attığın yorum çok saçma olmuş burada Google firmasının Siyah kurdele astığını görmeyen bir kişiye ben bu olayı yansıtabildiysem bence boşuna değildir.
Eğer herkes gördüğü aynı anlamdaki şeyleri konu olarak açsaydı burası çekilmez hale gelirdi, yaptığınızın yanlış olduğunu söylemiyorum ama bu forumu kullananların %90'ı Google Tarayıcısını ana sayfası olarak kullanıyor, %10 da Yandex vb. ama eminim ki onlarında ana sayfası Google dir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı