Google Stadia'ya Rainbow Six Siege ve For Honor ekleniyor

Merhaba arkadaşlar. Uzun süredir beklediğim oyunlardan ikisi yakında Google Stadia'ya eklenecek. For Honor ve Rainbow Six Siege. Şimdilik bir promosyon gözükmüyor. Promosyondan kastım şu: Premiere Edition + Cyberpunk 2077 toplam, sadece 60 Dolardı. Elbette böyle bir teklif daha rahat rahat gelmez. Yine de insan güzel bir teklif bekliyor Pro üyeleri için. For Honor eski olmasına rağmen, sağlam bir oyun. Çok büyük ihtimalle Pro üyeleri için ücretsiz sunulacak. Rainbow Six Siege için nasıl bir hamle yapacaklar, işte orası merak konusu.
1620850583534.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Stadia yavaş yavaş kapandı diye düşünüyordum. Sonuçta oyun yapım şirketlerini kapatmışlardı.
Ama kendisi kapanmamıştı. Sanıldığının aksine, bence gayet güçlü bir konumda.
Stadia hali hazırda Türkiye'de kullanılamadığı için bu haber bizim için biraz gereksiz oldu sanırım. Olsa bile parasını ödeyemeyiz.
Yakın bir süre içerisinde gelecektir. Tahminlere göre bir sonraki ülke ya Rusya olacak diyorlar ya da Türkiye.

Gelirse fiyatta yerelleştirme mutlaka olacaktır. 10 Dolar bize en fazla 40 TL olarak yansıtılır. Oyun fiyatları için de yapımcılar ile ortak bir nokta bulunur diye tahmin ediyorum.

''Stadia isn't available yet in your country''​

Denedim ama Türkiye için kullanılmıyormuş.
Şu anlık sadece VPN ile kullanılabiliyor. Tepkiselliği, VPN ile olmasına rağmen çok iyi. Grafik kalitesi de sırıtmıyor.
Geçen de büyük yenilik yaparak search bar eklediler. 🤣 🤣
Aynen. :) Multiplayer haberini yapmıştı.

Yeni konular

Geri
Yukarı