Google, Street View uygulamasının fişini çekiyor!

Street View Studio'ya taşınmış sadece sanırım.Video yüklemek için Studio. Street View kullanmak için haritalar kullanabilirsiniz hala. Biraz yalan haber olmuş.
1679336981099.png

Street View Studio'ya taşınmış sadece sanırım.
Eki Görüntüle 1708998
Kendi navigasyon çekimleri dahil mi yoksa sadece kullanıcı çekimleri mi?
"Kullanıcıların 360° fotoğraf yüklemesine olanak tanıyan Photo Sphere özelliği ortadan kalkmayacak, ancak 21 Mart 2023’ten itibaren yalnızca Google Haritalar üzerinden kullanılabilecek. Kullanıcıların 360° videoları yayınlamak için bu tarihten itibaren Street View Studio web portalına girerek bu görüntüleri yüklemeleri gerekecek. Bildirimler henüz kullanıcılar tarafından görülemiyor ve Google’ın haberleri resmi olarak ne zaman duyuracağı henüz belli değil."

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ama neden?

Android'de demişsiniz. Sadece Android cihazlarda mı? Yoksa ben mi yanlış anladım? Her cihazdaysa çok üzülürüm, 2014'e bakıp eskileri hatırlardım...

Kendi navigasyon çekimleri dahil mi yoksa sadece kullanıcı çekimleri mi?

Uygulamanın fişini çekiyorlar. Google'ın Street View çekimleri zaten kendi haritalarında (Google Maps
Google Earth gibi.) her daim mevcut. Kullanıcı çekimlerinin paylaşıldığı uygulama kalkıyor. Bunun için ekstra bir uygulamaya gerek yoktu zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı