Google web sitemi anahtar kelimemde göstermiyor

Josephh

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci - Yeditepe Üniversitesi Endüstri Mühendisliği
Merhabalar, marufmarket.com adında bir e-commerce site oluşturdum ve site gayet düzgün çalışıyor. Siteyi WordPress ile yaptım ve ana sayfada elementor eklentisini kullandım. Siteyi yaklaşık 3-4 ay önce yaptım ve SEO eklentisi kurarak sitemi arama motorlarına indexlettirmeye başlattım. Fakat Google benim sitemi indexlemesine rağmen, yani site:marufmarket.com yazdığımda tüm linkler çıkmasına rağmen anahtar kelimem olan vakumlu hurç yazıdğımda hiçbir şekilde göstermiyor 20. sayfaya kadar baktım yok. En son çözüm olarak ana sayfanın her yerine vakumlu hurç yazdım resmen. Titlenin içinde bile vakumlu hurç kelimesi geçiyor fakat Google beni inatla bu kelimeye koymuyor. Bu durumun sebebi ne olabilir? Aranızda SEO'dan anlayan arkadaşlar varsa söyleyebilir mi?

Ek olarak: Siteyi yaklaşık 150 liralık Google ads koydum belki biraz hit alırsa çıkabilirim diye ama hit almama rağmen işe yaramadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Onu araştırdım, yoast SEO kendi sitesinde arama motorları artık meta keywordleri kullanmıyor. Bizde meta keywordleri kaldırdık ve artık kullanmiyacağız yazmışlar. Sonradan Hepsiburada gibi sitelere baktım onlarında olmayınca hak verdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı