Google'a aratılan şeyler, geçmişte Technopat logosu olarak gözüküyor

CHRİS W4LKER

Decapat
Evet, belki inanmazsınız ama gerçekten öyle. Nasıl böyle oluyor anlamadım. Mesela size kanıt sunayım...

1656781739800.png

Gördüğünüz gibi bu şekil oluyor. Konuyu mizah ve eğlenceye almayın moderatörler. Troll yapmıyorum gerçekten neden bilmiyorum ama böyle oluyor. Normal Google'a aratıyorum ama geçmişte Technopat logosu ile gösteriliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet, belki inanmazsınız ama gerçekten öyle. Nasıl böyle oluyor anlamadım. Mesela size kanıt sunayım...

Eki Görüntüle 1438936

Gördüğünüz gibi bu şekil oluyor. Konuyu mizah ve eğlenceye almayın moderatörler. Troll yapmıyorum gerçekten neden bilmiyorum ama böyle oluyor. Normal Google'a aratıyorum ama geçmişte Technopat logosu ile gösteriliyor.

Bu bende de oluyor Twitter'da YouTube logosu falan gözüküyor sekmeler kısmında Opera GX kullanıyorum.

Eki Görüntüle 1438936

Benimde eski telefonumda vardı aynı sorun, Chrome'da sekmeler böyle görünüyordu. Çözümü yok sanırım. Tarayıcının yedeğini alıp kaldırıp tekrar yüklemeyi deneyebilirsin.

Eki Görüntüle 1438936

Nasıl yani Google'a nasılsınız mı yazıyorsunuz?

Nasıl yani Google'a nasılsınız mı yazıyorsunuz?
Yok hocam en üsttekini diyorum sadece. Altta olanlar gerçek Technopat.

Benimde eski telefonumda vardı aynı sorun, Chrome'da sekmeler böyle görünüyordu. Çözümü yok sanırım. Tarayıcının yedeğini alıp kaldırıp tekrar yüklemeyi deneyebilirsin.
Çerezleri vs. temizlersen düzelebilir. Birkaç kere başıma gelmişti çünkü.
Aslında bunu yapınca bu sorun oldu. Önceden böyle bir şey yoktu. Çerezleri ve bütün geçmişi temizleyince bu sorun ortaya çıktı :D

Farklı bir tarayıcıda da aynısı oluyor mu?
Opera GX de denedim böyle bir sıkıntı yok. Sadece Chrome da var.

Yok hocam en üsttekini diyorum sadece. Altta olanlar gerçek technopat.

Aslında bunu yapınca bu sorun oldu. Önceden böyle bir şey yoktu. Çerezleri ve bütün geçmişi temizleyince bu sorun ortaya çıktı :D

Opera GX de denedim böyle bir sıkıntı yok. Sadece Chrome da var.
Technopat ile ilgili bir sorun bence, eski telefonumda yaşanan sorunda da logolar Technopat logosu olarak görünüyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı