Google'a girerken "Bağlantınız gizli değil" hatası

• Konuyu başlatan Khajz
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 4B

Khajz

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar, Google siteleri bende çalışmamaya başladı, Edge kullanıyorum ve her Google'a girmeye çalıştığımda "bağlantınız gizli değil" hatası veriyor, Google güvenli değil diyor. Ancak Yandex çalışıyor ondan her şeyi yazıp girebiliyorum, Google'a bir şey yazmak için bile giremiyorum arama çubuğu bile yok, sadece bağlantınız gizli değil hatası var. Aynı sorun Chrome'da da var fotoğrafı aşağıya bırakıyorum.

Bunasıbişe.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Edit: Birkaç ayar yapınca düzeltebildim.

ayarlar->gizlilik ve güvenlik->daha fazla->sertifikaları yönet buradan bütün sertifikaları kaldırdım daha sonrasında da
ağ ve paylaşım merkezi->bağdaştırıcı ayarlarını değiştirin->{kullandığınız ağ} sağ tık->özellikler->internet protokolü sürüm 4" yolunu takip edin."aşağıdaki DNS sunucu adreslerini kullan" seçip boşlukları sırasıyla "8.8.8.8 | 8.8.4.4" şeklinde doldurdum. Sonra PC'ye reset attım ve artık Google çalışıyor.

Edit: Birkaç ayar yapınca düzeltebildim.

ayarlar->gizlilik ve güvenlik->daha fazla->sertifikaları yönet buradan bütün sertifikaları kaldırdım daha sonrasında da
ağ ve paylaşım merkezi->bağdaştırıcı ayarlarını değiştirin->{kullandığınız ağ} sağ tık->özellikler->internet protokolü sürüm 4" yolunu takip edin."aşağıdaki DNS sunucu adreslerini kullan" seçip boşlukları sırasıyla "8.8.8.8 | 8.8.4.4" şeklinde doldurdum. Sonra PC'ye reset attım ve artık Google çalışıyor.

Bende de aynı sorun vardı 😅 Çözümünü bulamamıştım dediklerini yaptım oldu Allah razı olsun. 👍🏼

Bende de aynı sorun vardı 😅 Çözümünü bulamamıştım dediklerini yaptım oldu Allah razı olsun. 👍🏼
Ben de çok uğraştım sonrasında 2-3 farklı konuyu birleştirip yaptım :D yardımcı olduysa ne mutlu bana acaba modlar bu konuyu çözüm olarak falan değiştirebilir mi? Konuyu editleyip falan.

Arkadaşlar az önce mailime girmeye çalıştımda bende yaşadım
hata = ERR_SSL_PINNED_KEY_NOT_IN_CERT_CHAIN gizlilik vb korunmuyor vsvs

- Opera gx ' in sol üstteki simgesine tıklayın
- En alttan 1 üstte Güncelleme ve Geri Yükleme... girin
-Güncelleştirmeyi oto denetliyordu ben girdimde , sonra oto indirdi
eğer yapmıyor olsa bile , siz denetleyin versiyon bulup otomatik indirecektir.
bekleyin biraz .
-sonra şimdi tekrar çalıştır diyo , ve gmail açıldı geçmiş olsun ....

* CyberTiky ...

Geri
Yukarı