Google'a YouTube yazınca saçma videolar çıkması

Dostlar, bugün Kaspersky'i indirdiğimde ne var yok diye Google'a YouTube yazdım. Normalde hep kısayoldan giderdim. Bugün farklılık yaptım bu şekilde oldu. Ve yazınca karşıma resimdeki gibi saçma şeyler çıkıyor. Çok eski videolar ve kanallar çıkıyor. Neden böyle oluyor olabilir? Kaspersky'nin VPN'ini kaldırdım. Çünkü zaten başka bir tane kullanabileceğim vardı.
Şu an tam tarama yapmaktayım. Sizce neden olmuş olabilir?
hocam bende kaspersky kullanıyorum size çıkan aynı arama sonuçları çıktı
Ekran görüntüsü 2021-05-03 214038.jpg

Google'ın yeni reklam ve kişiselleştirme sistemi olan FLoC sistemine dahil edilmiş olabilirsiniz. Bildiğim kadarıyla şu an tüm kullanıcılarda etkin değil, az bir kesimde deneme amaçlı etkin.

Bu sistem, sizin ilgi duyduğunuz şeyleri takip ederek onları karşınıza çıkarmayı amaçlıyor. Daha test aşamasında bir program; bu yüzden bu tür bozukluklar görmeniz normal. Google Chrome kullanıyorsanız başka tarayıcıya geçebilirsiniz, ya da algoritmanın düzelmesini bekleyebilirsiniz.

Sistem hakkında daha çok bilgi:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sanırsam şu arkadaşın bahsettiği olayla alakalı, farklı bir arama motoruyla(Tarayıcı değil, arama motoru. Yoksa yine aynı sonuçlarla karşılaşırsınız.) deneyince aynı sonuçlar çıkmıyor.

Bende bilgisayar değiştirdim yine aynı.Virüsle alakası yok gibi google'ın bir şey yapması herhalde.
Sanırsam şu arkadaşın bahsettiği olayla alakalı, farklı bir arama motoruyla(Tarayıcı değil, arama motoru. Yoksa yine aynı sonuçlarla karşılaşırsınız.) deneyince aynı sonuçlar çıkmıyor.
Sorun bizden kaynaklı değil o zaman.

Yeni konular

Geri
Yukarı