Google'da SSL Hatası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

f0rester

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ana sayfamı google yapınca giremiyorum hangi tarayıcıda denediysem de olmadı. Yok ssl hatası veriyor yok internet yok diyor ama yukarı örnek Facebook.com yazınca direk girebiliyorum dns falan da değiştirdim gene olmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
SSL Hatası alıyorsanız bilgisayarınızın tarih ve saatini ayarlayıp tekrar deneyin.

Denemediysen bir de Open DNS yi deneyebilirsin. Bende de arada oluyordu ama genelde tüm siteler sorunsuz ve şu an giriyor.
208.67.222.222
208.67.220.220
Tam olarak bilgi sahibi değilim ama sadece google a girmemesinin tarih saat ayarıyla ilişkisini anlayamadım?

Ara ara bana da oluyor. Google buraya giriyorum ben de :D

Ya SSL hatasını bende alıyordum, zannedersem tarayıcı değil, google da sorun var. Google Chrome da arama motorunu Bing yaptım düzeldi. Yandex yapmıştım yine sorun çıkmamıştı.

Denemediysen bir de Open DNS yi deneyebilirsin. Bende de arada oluyordu ama genelde tüm siteler sorunsuz ve şu an giriyor.
208.67.222.222
208.67.220.220
Tam olarak bilgi sahibi değilim ama sadece google a girmemesinin tarih saat ayarıyla ilişkisini anlayamadım?
Youtube açıyor mu bu dns'ler ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Youtube açıyor mu bu dns'ler ?
Youtube twitter vs hiç bir sorun yok.. Kendimi bildim bilesi google dns kullanıyordum ama suyunu çıkarttılar, engelleme olayları falan.. Sonra bu open dns ye geçtim ve uzun zamandır kullanıyorum. Dns lerin engellendiği sırada open dns de sorunluydu ama düzeldi ve onun dışında hiç bir sorunla karşılaşmadım..

195,46,39,39
195,46,39,40 Tüm sitelere sorunsuz giriliyor. Ssl hatası ve bu vep sayfası bağlanılamıyor gibi hatalar içinde bugün modem servisi ile görüştüm virüs kaynaklı olduğu söylendi yada bazen eternet kablosundan da kaynaklanabiliyormuş.
Virüs taraması yapmadım ama eternet kablosunu değiştirdikten sonra sıkıntı kalmadı. Şimdilik :)

SSL hatasına direkt olarak virüs teşhisini koyan bir modem hizmetleri yetkilisi ha. Bakkal amcalardan fena çıktı bunlar.

SSL hatası dns sunucularından kaynaklanan bir hatadır. Farklı dns sunucuları ile çıkış yapın düzelecektir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı