Google'da yazmadığım sonuçlar çıkıyor

akadominos

Femtopat
Katılım
2 Mayıs 2021
Mesajlar
27
Merhaba başlıkta da belirttiğim gibi Google'da yazmadığım sonuçlar çıkıyor. Hiç bilmediğim şeyler çıkıyor bilgisayarımada benden başka kimse girmiyor. Yazılan şeyler: Korean broadcasting System, YouTube "youtube.com", Power rangers hyperforce, san mateo, steve chen, susan wojcicki, friday night funkin', chad hurley, kathy clark, nimo TV vb. Çoğusu ceo, Kore, Çin vb. şeylerle ilgili. Ceo'ları belki araştırmışımdır hepsini ilk kez duysam bile ama Kore, Çin bunlarla ilgili hiçbir şey yazmadım. Bu arada tarayıcı olarak Brave kullanıyorum. Tarayıcı eklentilerim: Emsisoft browser Security, clearurls, privacy badge, Google translate, uBlock Origin. Kullandığım antivirüs ise Kaspersky. Google hesabımdada kimse giriş yapmış gözükmüyor sadece telefonum ve şu anki kullandığım bilgisayarım iki aşamalı doğrulama açık.
 

Dosya Ekleri

  • Screenshot_44.png
    Screenshot_44.png
    24,1 KB · Görüntüleme: 159

Amanita

Centipat
Katılım
10 Ocak 2021
Mesajlar
2.415
Makaleler
1
Çözümler
15
Google hesabın hacklenmiş olabilir. Şifreni değiştir bilgisayarını tarattır. Evde senden başka birileri varsa onlar da yapıyor olabilir.
 

Drqu1n

Decapat
Katılım
31 Ağustos 2019
Mesajlar
647
Çözümler
2
Aynı Google hesabı ile başka birisi herhangi bir cihaz ile bunları taratmış yani hesabınız çalınmış, şifrenizi değiştirin.
 

GizliPex

Hectopat
Katılım
31 Mart 2017
Mesajlar
1.057
Çözümler
2
Google hesabınızın ayarlarına girin. Orada hangi cihazların hesaba giriş yapmış olduğunu görebilirsiniz. Tanıdık olmayan cihazları kaldırın ve şifreyi değiştirin.
 

Yeni konular

Yukarı