Google'ın hesabımızı silebileceği yönündeki açıklaması

The Tribal Chief

Hectopat
Makaleler
44
Google, Google hesabınızı silebilirmiş. Fotoğraflar ilk başta bir şey olmayacaktı fakat bu sefer dönmüşler, fotoğraflar da yer kaplayacak diyorlar. 1 Haziran'dan önce tüm verilerinizi fiziki ortama aktarın. İşinizi garantiye alın. Sonra sıkıntı yaşamayın. Bu ciddi bir şey bana göre.

Ücretsiz uygulama ücretli hale dönecek ve kotayı aşan kişilerin hesaplarının silinme olasılığı varmış. Aman dikkat edin.

Google da paragöz oldu. Hepsi paralıya dönüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Google, Google hesabınızı silebilirmiş. Fotoğraflar ilk başta bir şey olmayacaktı fakat bu sefer dönmüşler, fotoğraflar da yer kaplayacak diyorlar. 1 Haziran'dan önce tüm verilerinizi fiziki ortama aktarın. İşinizi garantiye alın. Sonra sıkıntı yaşamayın. Bu ciddi bir şey bana göre.

Ücretsiz uygulama ücretli hale dönecek ve kotayı aşan kişilerin hesaplarının silinme olasılığı varmış. Aman dikkat edin.

Hocam direk Google hesaplarımı silinecek? Yoksa driver falan mı?

Hocam yalan haber duymuş olabilirsiniz, Google Fotoğraflar'a güncelleme geldi ama böyle birşey söylenmedi.

Hocam direk Google hesaplarımı silinecek? Yoksa driver falan mı?
Uzun süre kullanılmayan (sanırım 2 yıl) hesaplar silinecek. Ama fotoğraflar konusunda söylenti var veya yalan haber gördüm. Birkaç yere baktım kimisinde fotoğraflar silinecek diyor kimi yerde kota dolduğu zaman ya para vereceksin ya da verilerinden olacaksın diye haberler geziyor.
Hocam yalan haber duymuş olabilirsiniz, Google Fotoğraflar'a güncelleme geldi ama böyle birşey söylenmedi.
Niye söylesin ki? Hesap kapanmadan önce bir bildirim göndereceklermiş. Ama o da garanti değil. Söylenti veya yalan haber olabilir. Ama bazı sitelerde öyle yazıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı