Gorev Yöneticisinde Ayrıntılar Kısmındaki Dosya Kapanmıyor

Monaxes

Centipat
Kısa bir süre önce nostalji olarak wolfteam indirmiştim daha oyunu silicektim. Silmek istedigim dosyaya tıkladıgımda bu eylem calısıyor oldugundan dosya silinemiyor gibi bir hata vermişti. Gorev yoneticisinde ayrıntılar kısmına bakarken wolfteam hala acık oldugunu gordum. Gorevi sonlandır dedigimde erişim engellendi hatası alıyorum. Ve 2 gundur silmekle ugrasıyorum. Yardım eder misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır Wolfteamın kendisini program kaldır yerinden kaldırdım fakat wolfteam inerken yanında joygame adı verilen bir dosya daha geliyor wolfteam silindi fakat dosyayı silemiyorum dedigim hatayı veriyor yardım edermisin ?

Joygame diye silmeye çalıştığınız şey ayrı bir yazılım mı? Eğer öyleyse Uninstall Tool ile kaldırmayı deneyin.

Ayrı bir yazılım olup olmadığını bilmiyorum ama bunu deniyecem
Uninstall Tool indirdim fakat sadece programlar gözüküyor dosyalar gözükmüyor yardım edermisin?
Çözdüm be sonunda çözdüm,İşletim sistemim Windows 8.1 bende internetten bakıp güvenli moda girmeyi öğrendim daha sonra güvenli modda iken daha az program çalıştıgından oradan sildim ve başardım zafer benim.
Çözdüm be sonunda çözdüm,İşletim sistemim Windows 8.1 bende internetten bakıp güvenli moda girmeyi öğrendim daha sonra güvenli modda iken daha az program çalıştıgından oradan sildim ve başardım zafer benim.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı