GoW alınır mı?

%40 düşmüş daha ne olsun, oyun dediğiniz gibi bu fiyatın fazlasını bile hak ediyor. Düşer mi düşmez mi bunu kimse bilemez ama örnek vereyim AC Mirage ön siparişi vermiştim şimdi iki katı olmuş..

Etail üzerinden "War28" koduyla alırsanız 140TL oluyor bundan daha ucuza bulabileceğini sanmam. Steam kodu olarak veriyor kesinlikle alınır.
1674677208937.png

Link: God of War PC Steam Satın Al - İndirimli Fiyat | eTail TR

önümüzdeki indirimlerde daha da düşer mi?

Sanmıyorum, tam tersine zam alabilir. GoW gibi bir yapıtı 90-100 TL gibi rakama satın almayı beklemiyorsunuzdur umarım.

Sanmıyorum, tam tersine zam alabilir. GoW gibi bir yapıtı 90-100 TL gibi rakama satın almayı beklemiyorsunuzdur umarım.

Öyle ama RDR2 gibi bir oyunda kısa sürede 100TL'nin altını gördü belki bir ümit demiştim ama alacağım galiba.

Etail üzerinden "war28" koduyla alırsanız 140TL oluyor bundan daha ucuza bulabileceğini sanmam. Steam kodu olarak veriyor kesinlikle alınır.
Eki Görüntüle 1645446
Link: God of War PC Steam Satın Al - İndirimli Fiyat | eTail TR

Az önce dediğiniz siteden aldım, ne zaman elime ulaşır acaba?

Merak edenler için etail.com.tr aldığım GoW 1 dk gibi bir sürede elime ulaştı. Almak isteyenler ve kafasında soru işareti olanlar gönül rahatlığıyla alabilir. Yine de sanal kart kullanmakta yarar var.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı