GoW fiyatı artmadan alınmalı mı?

Altında Sony imzası olan tüm Pc'ye çıkmış oyunları alabilirsiniz hocam.
God Of War
Days Gone
Horizon Forbidden West
Spiderman
Uncharted 4
Last of Us

Bence çok pahalı olan sonuncusu sadece o da güncel fiyatlandırma olduğu için. Gerisi fiyatlarını hak eder. Bu kalitede 20 tane büyük yapım oyun zor sıralarsın

Detroit %99 fiyat güncellemesi yer 3 5 haftaya. Dying Light 1 fiyat güncellemesi yer. O yerken 2ye de bi güncelleme gelir. Şuanda zam yemez diyebileceğim pek oyun yok ne yazık ki.
Last of Us en çok oynamak istediğim oyunlardan birisiydi, o da şansımıza pahalı bir çıkış yaptı. Yayınlanır yayınlanmaz da indirim vermezler sanırım, verseler bile 100 TL'yi geçmez bence .d

Diğer Uncharted oyunlarını oynamadan direk 4'den başlasak hikaye açısından bir eksiklik olur mu acaba?

Last of Us en çok oynamak istediğim oyunlardan birisiydi, o da şansımıza pahalı bir çıkış yaptı. Yayınlanır yayınlanmaz da indirim vermezler sanırım, verseler bile 100 TL'yi geçmez bence .d

Diğer Uncharted oyunlarını oynamadan direk 4'den başlasak hikaye açısından bir eksiklik olur mu acaba?
İlla ki eksik oluyor hocam, bende olmuştu sonradan hikayelerini kendim okumuştum. Ancak oyunun kendisi 90/100 olduğu için bu deneyimi 85/100 e indiriyor diyebilirim yani yine taş gibi deneyim bence. Ama oyundan ne aradığınıza da bağlı. Uncharted bence hikayesi çok iyi olan bir oyun. Adeta bir Hollywood filmi gibi. Oynanış namına yüksek bir içerik vadetmiyor. Biraz araştırmanızda yarar var.

The last of Us ve Witcher 3'ün yeri bende ayrıdır. Lol gibi bir illetten kurtulup hikayeli singleplayer oyun dünyasına aşık eden yapımlardır. Kıydım aldım etaildan 475 tl ye.

İlla ki eksik oluyor hocam, bende olmuştu sonradan hikayelerini kendim okumuştum. Ancak oyunun kendisi 90/100 olduğu için bu deneyimi 85/100 e indiriyor diyebilirim yani yine taş gibi deneyim bence. Ama oyundan ne aradığınıza da bağlı. Uncharted bence hikayesi çok iyi olan bir oyun. Adeta bir Hollywood filmi gibi. Oynanış namına yüksek bir içerik vadetmiyor. Biraz araştırmanızda yarar var
Tamamdır hocam teşekkürler.

Etail da Lastetail kodunu kullanırsan 475 tl.
Yine gamebillet de 499 tl.
İkisinden de 2 3 alışverişim oldu problem yaşamadım. Ancak ön sipariş olduğu için kodları 3 martta verecekler
475'e kadar indiyse baya iyi. Ama belki oyun çıktıktan 2-3 ay sonrası için düşebileceğinden beklemekte fayda var gibi. Bu arada bunun gibi oyun kodlarının haberini nereden öğreniyoruz tam olarak?

Yeni konular

Geri
Yukarı