Çözüldü GoW kol bağlayınca ekran gidip geliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
1
Yer
Gelen tepkiler üzerine cumhuriyeti
Daha fazla  
Meslek
genç yazılımcı
Evet arkadaşlar ne zaman Sony yapımı oyun PC'ye gelse Xbox kolu ile bir problem yaşıyor ve ben artık kasıtlı olduğunu düşünüyorum. 3'te 3 oldu( Horizon - Days Gone ve GoW ). İlk iki oyunda oyuna yama ve Update yaparak çözmüştüm. Fakat bu GoW da işe yaramadı ilk gün Update'i filan yaptım çözülmedi aranızda sorunu yaşayan ya da çözen varsa yazabilir mi?
Ekran kartı güncellemelerini yaptım.
Sorun tam tanımı = ara sıra ekranın alt kısmındaki bar açılıyor ve fare imleci ekranda yükleniyor şeklinde dönüyor ortalama 1 sn sürüp geri düzeliyor, her 30 sn de bir oluyor bu durum bazen uzun süre olmuyor 3 saat oynadım bu şekilde. (oyun çok iyi.

Çözüm
Sorunu çözdüm arkadaşlar; NVIDIA GeForce Experience'ye girin, oyunu optimum ayarla deyin kesinlikle siz ayar yapmayın daha sonra. Grafiklere müdahale edince gene oluyor NVIDIA ayarları seçili kalsın o yüzden. Eğer olmazsa DDU ile sürücüyü kaldırıp geri yükleyin.
Güncelleme; tam neden nasıl çözüldüğünü bugün anladım sanırım önce oyun içinden oyunu pencereli moda alın daha sonra GeForce Experience'ye gidip oyunu optimize et deyin sorun kesin çözülüyor.
Kablo ile kullanırken de sıkıntı var mı?

Sorunu çözdüm arkadaşlar; NVIDIA GeForce Experience'ye girin, oyunu optimum ayarla deyin kesinlikle siz ayar yapmayın daha sonra. Grafiklere müdahale edince gene oluyor NVIDIA ayarları seçili kalsın o yüzden. Eğer olmazsa DDU ile sürücüyü kaldırıp geri yükleyin.
Güncelleme; tam neden nasıl çözüldüğünü bugün anladım sanırım önce oyun içinden oyunu pencereli moda alın daha sonra GeForce Experience'ye gidip oyunu optimize et deyin sorun kesin çözülüyor.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı