GoW, TLOU2 abartan kitle hakkında

Pikacuuf

Hectopat
Bence God of War öyle aman aman bir oyun değil. TLOU 2'nin özellikle herhangi bir filmden farkının olmadığını düşünüyorum çünkü aşırı çizgisel ilerliyor. Ben TLOU2'yi ön sipariş verenlerden biriyim fakat oyuna girdiğim zaman sadece izlemekten ibaret olduğunu düşünüyorum. PS4 kontrolcüsüne dokunmadım bile neredeyse oyun boyunca. Ama bunun adı oyun, e filmden farkı yok, ben oyun oynamak istiyorum. Film izlemek istesem gider film izlerim.
Bu oyunlari övüp övüp yere göğe sığdıramayan insanlara anlam veremiyorum. Kabul ediyorum güzel oyunlar ancak dünyanın en iyi oyunları da değiller. Bu kitle bence ömrü boyunca (13 yılda) 10 tane belki oyun oynamıştır.
Ben mi oyunlardan anlamıyorum sizler mi abartıyorsunuz?
Bu konuda sizin de görüşlerinizi, fikirlerinizi merak ediyorum.

Bence God of War öyle aman aman bir oyun değil. TLOU 2'nin özellikle herhangi bir filmden farkının olmadığını düşünüyorum çünkü aşırı çizgisel ilerliyor. Ben TLOU2'yi ön sipariş verenlerden biriyim fakat oyuna girdiğim zaman sadece izlemekten ibaret olduğunu düşünüyorum. PS4 kontrolcüsüne dokunmadım bile neredeyse oyun boyunca. Ama bunun adı oyun, e filmden farkı yok, ben oyun oynamak istiyorum. Film izlemek istesem gider film izlerim.
Bu oyunlari övüp övüp yere göğe sığdıramayan insanlara anlam veremiyorum. Kabul ediyorum güzel oyunlar ancak dünyanın en iyi oyunları da değiller. Bu kitle bence ömrü boyunca (13 yılda) 10 tane belki oyun oynamıştır.

Hocam dünyadaki "gerçek" oyunların %20'sini oynamış bir adam olan enis kirazoğlu beğendiyse bence oyun güzeldir.

Oyunu oynamadım.Bir fikir sunamam :c

Her konu için gereksiz övgüler yapan insanlar maalesef mevcut hocam. Bazı şeyleri dozunda bırakmayı bilemiyoruz maalesef. Bu dediklerimi bu oyunlar için söylemiyorum sadece. Telefon bile kullanırken kendi kullandığı marka dışındakilere çöp muamelesi yapan birçok insan var. Kendisini hiçbir alanda geliştirememiş ya da sadece tek noktada başarılı olmuş insanlarda görebilirsin bu durumu.

TLOU interaktif bir filmden ibaret ve ben hiç sevmem böyle oyunları. Bana o karakteri yaşatması gerekir. Onun kontrolünün bende olduğunu bana göstermesi gerekir. Hadi diyelim karakter ile bütünleşemedik, o zaman aksiyondan eğlenelim desek aksiyonu da çok basit düzeyde ve sıkıcı. GOW öyle değil. Kratos ile bütünleşebiliyorsunuz. Aterus olan diyaloglarınız da gerçekten çok iyi işlenmiş. Aksiyona lafım yok zaten. Kısacası GOW çok iyi TLOU ''bence'' vasata yakın bir oyun.

Geri
Yukarı