Goygoy yapıyoruz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yaşım çok da büyük değil ve ev halkı içerisinde kaale alınan bir tip de değilim.
Kendinize neden böyle bir yakıştırma yapıyorsunuz ki? Linux konuma çok ilgi göstermiştiniz. Hiç dediğiniz gibi birisi olmadığınıza inanıyorum.

Kendinize neden böyle bir yakıştırma yapıyorsunuz ki? Linux konuma çok ilgi göstermiştiniz. Hiç dediğiniz gibi birisi olmadığınıza inanıyorum.
Teşekkür ederim. Mutlu ettiniz beni. Ancak burada ne kadar sosyalsem gerçek hayatımda da bir o kadar içine kapanık bir insanım. Sadece bazı insanlar çok garip, ne yaptıklarını anlayamadığım için ilişkilerim de pek iyi konumda değil.

Ancak burada ne kadar sosyalsem gerçek hayatımda da bir o kadar asosyalim. Sadece bazı insanlar çok garip, ne yaptıklarını anlayamadığım için ilişkilerim de pek iyi konumda değil.
Siz ben olabilirsiniz. Burada sosyal görünsem de her dışarıda o kadar asosyalimdir. Umarım karşımıza iyi insanlar çıkar dostum. Sosyal'de seni sık sık görürüz umarım 🥰

Teşekkür ederim. Mutlu ettiniz beni. Ancak burada ne kadar sosyalsem gerçek hayatımda da bir o kadar içine kapanık bir insanım. Sadece bazı insanlar çok garip, ne yaptıklarını anlayamadığım için ilişkilerim de pek iyi konumda değil.

Dışarda insanın dış görünüşüne çok yargı var ben hiç takmam ve kafa dengi biri bulmak zor ben de aynı durumdayım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı