Goygoy yapıyoruz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ücretsiz dağıtıldığında almıştım sanırsam, arkadaşlar da güzel değil falan mı demişti tam hatırlamıyorum, oynamadım hiç. Güzel derseniz bakayım.
Oyunu tanıtma işine hiç girmeyeceğim. Serinin acemilik eseridir. Seçime dayalı oyun olarak geçmesine rağmen seçimler oyun hikayesini etkilemez.

Ama hoş bir hikayeye sahip. Ön yargılı yaklaşmayıp oynayabilirsen, içindeki çocuk hala ölmediyse bence zevk alırsın :)

Bu forum eskiden ciddi bir yerdi, insanlar burayı Facebook gibi kullanamazlardı aynı şekilde moderatörler de buna müsaade etmezlerdi.

Ne alakası var onu anlamadım ciddi olan yerde ciddi olunur burada eğlenmek için konu açmışız konuşuyoruz sana ne zararı var ki? Prim kasıyorsun gibi geldi.

Bu forum eskiden ciddi bir yerdi, insanlar burayı Facebook gibi kullanamazlardı aynı şekilde moderatörler de buna müsaade etmezlerdi.
Bence insanların burada sohbet etmesinde hiçbir sakınca yok. Eğer dediğiniz gibi ama benim yanlış bulduğum tabirle "ciddi" olsaydı neden konu dışı kategorisini koyarlardı? Girmezsiniz, olur biter. Kolay bir çözüm.

Bu forum eskiden ciddi bir yerdi, insanlar burayı Facebook gibi kullanamazlardı, aynı şekilde moderatörler de buna müsaade etmezlerdi.
Biz burada sohbet edince kimsenin yardım alması engellenmiyor, merak etmeyin. Sosyal hala Sosyal. Birkaç KB yer kaplamamızın da çok dert edildiğini düşünmüyorum.

Eskiden böyle konular yok değildi ayrıca. Yine benzer konular açılıyordu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı