Goygoy yapıyoruz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kesinlikle katılmıyorum ama saygı duyuyorum. :)

Joaquinin en iyi performansı bence The Master filmidir adam dünyanın en iyi oyunculuğunu gösterdi fakat umursayan olamadı şimdi Joker çıkınca değerini anladılar reisin ondan dolayı adama aşırı sempatim var :D.
@Negan Smith Kahkaha atmandan anlamıştım.
Ekran görüntüsü 2020-09-22 195937.png

İki cinsiyetin de kötüleri var. Tek taraflı bakmak çok yanlış. Evet, koca avcıları da var ancak ülkemizde yaşanan kadın cinayetleri de söz konusu. Yanlış düşünüyorsun bence.
Zaten ben yazdıklarımı tüm kadınlar için söylememiştim. Biliyorum bazı kadınlar da kendi çalışıp bir şeyler yapmaya, para kazanmaya çalışıyor. Taktir ediyorum onları açıkçası. Bu arada şöyle bir durum da var bir kadın kafasına esip ''şu kişi beni taciz ediyor'' dese herkes o adama saldırır. Ülke artık öyle bir durumda ki her şeyde kadınlara öncelik tarzında bir şey var. Mesela kadının kafasına eser sevgilisini öldürür bu seferde sözde kadın savunucuları ''hak etmiştir'' der yani böyle bir mantık da olmaması gerekiyor.
@little horse

Da sistem 2'yi aldım direk 1-2 pa.

Joaquinin en iyi performansı bence The Master filmidir adam dünyanın en iyi oyunculuğunu gösterdi fakat umursayan olamadı şimdi Joker çıkınca değerini anladılar reisin ondan dolayı adama aşırı sempatim var :D.
Saygı duyuyorum dostum, Joaquin çok iyi oyuncu zaten ama Heath'in o gösterdiği performansa yaklaşan bir oyuncu görmedim. Birde Seven'da ki Brad'in oyunculuğu çok iyiydi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı