Goygoy yapıyoruz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Konunun popülerliği düşmeye başladı. Anı falan anlatın da yükselsin 🙂

Bir gün Bilişim teknolojileri dersinde hoca(Amma sinirlidir) bize bağırmasın diye uslu uslu bilgisayar başında duruyorduk. Derken ben (11 - 12 yaşındayken) Elimi bilgisayar koltuğunun altına attım. Ve oda ne? Bir kol. Koltuğun kolu (o zamanlar bundan habersiz idim) Bizim afacan arkadaşlardan biri bilgisayarda oyun açtı. Tam oyunu açtığı anda ÇATT! Kapı açıldı ve o sinirli öğretmenimiz içeri girdi. Çocuğu bir haşladı, bir haşladı varya... Tüm sınıf sessiz. Çıt çıkmıyor. Benim elim de hala o koltuğun çekildiğinde koltuğu yüksek sesli bir şekilde aşağı indiren kolda. Ben o kolu yanlışlıkla tüm sınıf sessizken bir çektim... JAARRRRĞĞTT diye 30 saniye boyunca süren yüksek bir ses çıktı. Herkes bana bakıyor. Tüyler diken diken. Öğretmen 5 saniyeliğine fırtına öncesi sessizlikte. Sonra bir başladı... İsmimi öyle bir haykırdı ki. Ve beni sınıftan attı. Ses o kadar yüksekti ki müdür, yan sınıftaki öğretmenler falan birine bir şey oldu sanıp sınıfa geldi. O gün öyle bir korkmuştum ki. Yanlışlıkla yaptığım bir şey yüzünden bu kadar korkmam hiç adil değildi...

Bu da böyle bir anımdı...

Wininit ne?

Eskliden Linux bilmiyordum şimdi Windows.
indir.jpg

Bir gün bilişim teknolojileri dersinde hoca(amma sinirlidir) bize bağırmasın diye uslu uslu bilgisayar başında duruyorduk. Derken ben (11 - 12 yaşındayken) elimi bilgisayar koltuğunun altına attım. Ve oda ne? Bir kol. Koltuğun kolu (o zamanlar bundan habersiz idim) bizim afacan arkadaşlardan biri bilgisayarda oyun açtı. Tam oyunu açtığı anda çatt! Kapı açıldı ve o sinirli öğretmenimiz içeri girdi. Çocuğu bir haşladı, bir haşladı varya... Tüm sınıf sessiz. Çıt çıkmıyor. Benim elim de hala o koltuğun çekildiğinde koltuğu yüksek sesli bir şekilde aşağı indiren kolda. Ben o kolu yanlışlıkla tüm sınıf sessizken bir çektim... Jaarrrrğğtt diye 30 saniye boyunca süren yüksek bir ses çıktı. Herkes bana bakıyor. Tüyler diken diken. Öğretmen 5 saniyeliğine fırtına öncesi sessizlikte. Sonra bir başladı... İsmimi öyle bir haykırdı ki. Ve beni sınıftan attı. Ses o kadar yüksekti ki müdür, yan sınıftaki öğretmenler falan birine bir şey oldu sanıp sınıfa geldi. O gün öyle bir korkmuştum ki. Yanlışlıkla yaptığım bir şey yüzünden bu kadar korkmam hiç adil değildi...

Bu da böyle bir anımdı...

Hocam herkes anı anlatıyor bende anlatayım o zaman.11.sınıftayken robot kodlama derslerimiz vardı atölye dersleri 2 tane robottan birinin kumandası bendeydi bende robot kolu ile demir silindir parçasını aldım eğleniyorum kol ile tam dedim arkadaşın kafaya atayım diye robot kolunu ilerlettim hoca çıktı hocanın kafasına çarptı demir silindir. 15 gün uzaklaştırma aldım ama keyifliydi.

Hocam herkes anı anlatıyor bende anlatayım o zaman.11.sınıftayken robot kodlama derslerimiz vardı atölye dersleri 2 tane robottan birinin kumandası bendeydi bende robot kolu ile demir silindir parçasını aldım eğleniyorum kol ile tam dedim arkadaşın kafaya atayım diye robot kolunu ilerlettim hoca çıktı hocanın kafasına çarptı demir silindir. 15 gün uzaklaştırma aldım ama keyifliydi.
TrajiKomik

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı