Çözüldü gpedit.msc çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

mustafatarhan

Femtopat
Merhabalar...

Ekran Görüntüsü (3).png

Ekran Görüntüsü (4).png

Ben internetten bilgisayar hızlandırmayı ararken gpedit.msc'yi çalıştıra yazmamı söyledi ancak yazınca şöyle bir hata çıkıyor.
İnternettede aradım ancak bir şeyler indirmemi istiyor pek güvenemedim. Ondan bu soruyu açtım.

{Çözüm} Gpedit.msc Neden Açılmıyor? bu linkte sağlam anlatmışlar. Bu arada Windows 10 sürümün Home veya Education olduğu için ya da etkinleştirilmediği için olduğunu düşünüyorum.

Arkadaş indirme yapmadan çözüm arıyor eğer benim çözüm tutmazsa mecburen bunu deneyecek ama %95 ihtimalle Windows yüzünden yani indirme yapmaya gerek yok.

Hocam sorunu anladım benim iştetim sistemi Win 10 Home o yüzden kaynaklanıyormuş.
Belki başka çözümü vardır diye bekleyeceğim olmazsa bir şeyler indirmekten başka çare yok :(.

Son düzenleme:
Arkadaş indirme yapmadan çözüm arıyor eğer benim çözüm tutmazsa mecburen bunu deneyecek ama %95 ihtimalle Windows yüzünden yani indirme yapmaya gerek yok.
Eskiden benimde format attığımda gpedit.msc yoktu. Bu siteden indirmemiştim hatırlamadığım başka bir siteden indirmiştim. İndirme yapması şart gpedit.msc kurulmalı.

Merhabalar...

Eki Görüntüle 613322

Eki Görüntüle 613324

Ben internetten bilgisayar hızlandırmayı ararken gpedit.msc'yi çalıştıra yazmamı söyledi ancak yazınca şöyle bir hata çıkıyor.
İnternettede aradım ancak bir şeyler indirmemi istiyor pek güvenemedim. Ondan bu soruyu açtım.

Kanka geç oldu ama korkma virüsle alakası yok Windows günceleştirmesinden sonra böyle hatalarla karşılaşbiliniyor.
Merhabalar...

Eki Görüntüle 613322

Eki Görüntüle 613324

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bunu izle oldu.

Geri
Yukarı