GPU Fan değişiminin sıcaklığa etkisi

Bunu belirtmeden soru sormayın. Konuyu karışık anlatmışsınız biraz anlamakta güçlük çektim.
Eğer fanınız bozuksa ya da hiç çalışmıyorsa 100 dereceye cıkması normal.
Ciddi bir arıza olsa farkederlerdi. Test edilmiş.
Muhmetemelen geldiğinde normal sıcaklıklarda çalışacaktır.
Yani evet, etki eder bu durumda.
Baktınız sorun devam ediyor garantiye tekrar gönderin, gerekirse ürün değişimi talep edin.

Bunu belirtmeden soru sormayın. Konuyu karışık anlatmışsınız biraz anlamakta güçlük çektim.
Eğer fanınız bozuksa ya da hiç çalışmıyorsa 100 dereceye cıkması normal.
Ciddi bir arıza olsa farkederlerdi. Test edilmiş.
Muhmetemelen geldiğinde normal sıcaklıklarda çalışacaktır.
Yani evet, etki eder bu durumda.
Baktınız sorun devam ediyor garantiye tekrar gönderin, gerekirse ürün değişimi talep edin.

Valla fanda bir sorun var mı bilemicem ama fan çalışıyordu zaten 90 dereceden sonra deli gibi ses çıkıyor ekran kartı fanından. Bakalım gelince göreceğiz yoksa iademi isterim ben

Öncelikle tekrardan merhaba,

Ekran kartını bu sabah kargodan aldım ve direkt taktım sıcaklıklar beni çok mutlu etti :)
Boşta 35-45 derece GTA V oynarken ise en fazla 70 dereceyi gördü.
Yani bir fan değişiminin etkisini görmüş oluyorum :)

Valla fanda bir sorun var mı bilemicem ama fan çalışıyordu zaten 90 dereceden sonra deli gibi ses çıkıyor ekran kartı fanından. Bakalım gelince göreceğiz yoksa iademi isterim ben

Öncelikle tekrardan merhaba,

Ekran kartını bu sabah kargodan aldım ve direkt taktım sıcaklıklar beni çok mutlu etti :)
Boşta 35-45 derece GTA V oynarken ise en fazla 70 dereceyi gördü.
Yani bir fan değişiminin etkisini görmüş oluyorum :)
Ekran kartın geri gelmeden neden konu açarsın ki?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı