GPU ve CPU kullanımı %100 oluyor

İşletim sistemi
Windows 10

worthiestr

Femtopat
Daha fazla  
Öncellikle merhaba.
Sistemimde GTA 5'i çok rahat şekilde oynayabiliyorum ama Sniper Ghost Warrior 2 oyununu indirip oynamaya çalıştığımda işlemcimi %90-100 ekran kartımı %100 kullanıyordu ve PC mi ısındırıyordu. Düşük sistemli bir oyun olmasına rağmen böyle oldu dediğim gibi GTA 5'de bile sorun yokken bu oyunda oldu sebebi nedir acaba?
(Aynı durum just couse 3'de oldu)

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncellikle merhaba.
Sistemimde GTA 5'i çok rahat şekilde oynayabiliyorum ama Sniper Ghost Warrior 2 oyununu indirip oynamaya çalıştığımda işlemcimi %90-100 ekran kartımı %100 kullanıyordu ve PC mi ısındırıyordu. Düşük sistemli bir oyun olmasına rağmen böyle oldu dediğim gibi GTA 5'de bile sorun yokken bu oyunda oldu sebebi nedir acaba?
Oyun korsan mı? Virüs bulaşmış olabilir.

Öncellikle merhaba.

Ekran kartın ful güçte çalıştırıyor oyunu bence sevinmen gerek. Ne kadar düşük güçte çalıştırırsa o kadar az FPS alırsın. Yanlışsam düzeltin.

Oyunu steamdan aldım. Gta 5 çalışırken işlemcimin %40-30 kullanılıyo ama böyle düşük sistemli bi oyunun %90 larda kullanılması sistemimden kaynaklı değil muhtemelen.Bu arada sadece just couse 3 de ve bu oyunda yaşadım bunu daha yaşamadım garip geldi :/

Geri
Yukarı