GrabRez nedir? Nasıl Kaldırılır?

• Konuyu başlatan Anıl Sezer
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 2B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
A

Anıl Sezer

Ziyaretçi
Arkadaşlar forumda nereye tıklasam sol tarafta GrabRez diye bir şey çıkıyor. Bilgisayarda bir dosyası vardı. Uninstall şeklinde kaldırdım ama hala duruyor. Bu sefer alt kısımda ki reklamlardan kurtuldum. Şimdi sol tarafta ki kaldı. İmgur'a girdim. Orada aynı şey çıkıyor. Ancak Facebook ve Twitter'da yok.

BC3BuOx.png

Chrome'i kapatma simgesinin altında 3 çizgi bir yer var oraya tıkla, ordan seçeneklere geç. Sol tarafta eklentiler kısmından gereksiz eklentileri kaldır.

Bende de olmuştu bu. Tarayıcıyı silip tekrar yükledim düzeldi.

Sorun çözülmüştür yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler. Çözümü yazmazsam ceza alacağımı biliyorum. :)

GrabRez dosyasının içerisinde Bin dosyası bulunmakta. Bu dosyanın içinde de Frabest4 gibi bir dosya bulunuyor. Bu dosyayı sildikten sonra ortada sorun kalmıyor. Uninstall kullanarak silseniz dahi tarayıcınızla otomatik olarak bağlantı kurup, açık olduğu için silmeniz mümkün değil. Tüm şeyleri sildikten sonra geriye asıl dosya kalıyor. Bu dosyayı silmek için önce görev yöneticisinden Frabest4 dosyasının (eğer adını yanlış hatırlamıyorsam) görevini sonlandırmanız lazım.

Ayrıca tarayıcıyı kaldırıp yeniden yüklemek denenmiştir fakat bir sonuç alınamamıştır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı