Graffiti yapmak için nereden izin alınır?

CrAzY FoX

Decapat
Ben 14 yaşındayım bursa/İnegöl de oturuyorum. 7-8 yaşından beri Graffiti yapıyorum. Uzun süredir kağıtta yapıyorum hiç duvara yapmadım ama duvara yapmak istiyorum. Mahallemde 2 tane boş arsa oralara yapmak istiyorum ama korkuyorum. Başıma bir şey gelire diye boş arsadaki kırık duvarlara yapmak için izin almam gerekiyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben 14 yaşındayım bursa/İnegöl de oturuyorum. 7-8 yaşından beri graffiti yapıyorum. Uzun süredir kağıtta yapıyorum hiç duvara yapmadım ama duvara yapmak istiyorum. Mahallemde 2 tane boş arsa oralara yapmak istiyorum ama korkuyorum. Başıma bir şey gelire diye boş arsadaki kırık duvarlara yapmak için izin almam gerekiyor mu?

Kardeşim bende graffiti yapiyorum ama illegal izin almak icin arsanin sahibini bulmak lazim dogukan orakli falan tanidiklarinin duvarini boyuyor mesela ama illegal calisma onermem yakalanirsan kotu olur.

Ben 14 yaşındayım bursa/İnegöl de oturuyorum. 7-8 yaşından beri Graffiti yapıyorum. Uzun süredir kağıtta yapıyorum hiç duvara yapmadım ama duvara yapmak istiyorum. Mahallemde 2 tane boş arsa oralara yapmak istiyorum ama korkuyorum. Başıma bir şey gelire diye boş arsadaki kırık duvarlara yapmak için izin almam gerekiyor mu?
kanka gaz maskesi takkkkk çok ciddi sorunlar çıkarıyo

Yeni konular

Geri
Yukarı