Grafiği güzel saracak mobil oyun önerileri

İşletim sistemi
Android
Genshin İmpact olabilir. Pek grafik aramam deseydiniz başka oyunlar da önerebilirdim. Genellikle hafif ya da orta segment oyunlar oynadığım için onları biliyorum çoğunlukla.

Adventure Quest 3D, paytowinsiz MMORPG oyunu.

Pixel Dungeon ve türevleri, piksel grafikli her girmeye rastgele map oluşan haphafif yer yer çileden çıkartan ama bir o kadar zevkli internetsiz oyun.

Vodobanka, üstten bakışlı taktiksel haphafif internetsiz oyun.

City Block, Gta'nın üstten bakışlısı ve suç işlemeden arınmış minicik hali.

Stickman soccer 2014, geçen yıllara rağmen oynanışı ses efektleri ve atmosferiyle halen zevk alabileceğiniz hafif çöp adam karakterli futbol oyunu.

Dr. Driving 1-2, düşük seviye android cihazların konu araba simülasyonu vb oyunu olduğunda vazgeçilmez oyunlardır.

Asphalt Nitro, kimilerine göre en iyi Asphalt oyunu kimilerine göre eskide kalmış gereksiz bir oyun. Ancak düşük donanımlı cihazların konu araba yarışı olduğunda oynayabileceği en iyi yarış oyunlarından biri.

Highway, yolda motorcu karakterimizle trafikte gezindiğimiz hafif hoş bir oyun internetsiz.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar. Online olarak Toram, Arcane Legends, Dark Legends, super auto pets oynanır. Genellikle internetsiz ya da internetli olup paytowin'le sömürmeyen oyunlar oynuyorum. Wild Rift de denenir şimdi aklıma geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı