Grafik Kalitesi Yüksek Online Oyun Tavsiyesi

Asya Ay

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba. Konuyu açmakta ki amacım grafik kalitesi yüksek, oynanışı keyifli online oyun tavsiyesi istemek.
Halihazırda LoL, Dota, Rust, CS:GO, BF1 veya Overwatch gibi oyunları oynuyorum lakin farklı arayışlar içerisindeyim. Grafikleri bu saydığım oyunlara benzeyen veya sizin hoşunuza giden önerdiğiniz bir oyun var ise oyun tarzı farketmeksizin tavsiyelerinizi bekliyorum. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Armored Wafarei War Thunter veya WOT oynayabilirsin.
Anladığım kadarıyla Armored Warfare ve WOT tank tabanlı fakat War Thunder'da daha geniş bir yelpaze var gibi. Uçaklarla oyuna dahil olanlar da var sanırım. WOT biraz yapmacık gibi göründü ama diğer ikisinin grafik kalitesi daha iyi gibi. Oynayış mantığı klasik K/D'ye dayalı mantık değil mi ? :)

Evet. Grafikleri çok güzel bir oyun. CS:GO'nun mantığına benziyor ama CS:GO'dan üstün çok özelliği var. Mesela drone(uçamayan) kullanabiliyorsunuz oyunda.
Uçamayan drone. :LOL: Evet, grafikleri oldukça iyi görünüyor. Bir inceleyeyim, teşekkürler. :)

Rocket League ve Garry's Mod. Grafik olarak zevk alamasan bile oynicak arkadaslarin varsa hayatinda eglenmeigin kadar eglenirsin.

Rocket League ve Garry's Mod. Grafik olarak zevk alamasan bile oynicak arkadaslarin varsa hayatinda eglenmeigin kadar eglenirsin.
İki oyunda kütüphanemde bulunuyor lakin pek oynama fırsatım olmadı. Rocket League'a birkaç kere baktım, çerezlik misali sıkıldığında oynanacak bir oyun ama sürekliliği yok gibi. Garry's Mod'un da grafikleri bayağı kötü. :(

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı