Grafik Kalitesi Yüksek Online Oyun Tavsiyesi

Hocam bak sana söylüyorum. Jelly diye bir youtuber var onun Garry's Mod videolarını izle 3 arkadaş bile olsanız GTA 5 Online ile aynı zevki veriyor. Güven bana. Grafik bazen her şey değildir, ünlü Türk Twitch'ciler hala oynuyor Garry's Mod'u.

Emin ol Six Siege'in verdiği hazla kıyaslanamaz, yüksek sesle oynadığım ilk oyun arkadaş çevrem yoktu ama olsa daha fazla zevkli olurdu.
Kütüphanemde bulunuyor. Dediğiniz kadar iyiyse indirmeye başlayacağım, teşekkür ederim. (y)

"The Witcher" serisi. Benim oynadığım Witcher 2 idi grafikleri "tamam bi sonraki nasıl olucak" dedirtiyor yani çok kötü değil müthiş de denilemez. Oynanış ve hikaye tamamına bir efsane. The Witcher hakkındaki düşüncelerim bunlar, tabi serinin 3. Oyununu oynamadım ama Witcher 2'den yola çıkarak 10/9.5 verebilirim. Neden 0.5 puan kırdım Witcher 2'nin tek sorunu olan optimizasyon sorunu güçlü bir ekran kartınız varsa bu konuda sıkıntın olmaz ama giriş seviye bir ekran kartın varsa sorun çıkarabilir (sinir bozucu fps, ani fps dropları) GT730 gibi.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı