Grafik sürücülerini güncellemek

Geliştirici

Decipat
Makaleler
1
Merhaba! Pek anlamıyorum ama can your run it sitesinden sistemim 4 GB RAM'i Intel Celeron N4020'ye sahip olduğu için LoL'ü kaldırır mı diye sistem gereksinimlerine bakmak istedim. Sitede sonuçlar çıkınca grafik sürücünüz kısmında 14 aydan fazla eski diye bir yazı gördüm. Sizce grafik sürücümü nasıl güncellerim? Cevaplarınızı bekliyorum. İyi sosyaller!

1642327717280.png

Aygıt Yöneticisi>Ekran adaptörler(display adapters) sürücüsünü güncellemek istediğiniz aygıta sağ tıklayın ve sürücüleri güncelleye basın.

55.png

Merhaba! Pek anlamıyorum ama can your run it sitesinden sistemim 4 GB RAM'i Intel Celeron N4020'ye sahip olduğu için LoL'ü kaldırır mı diye sistem gereksinimlerine bakmak istedim. Sitede sonuçlar çıkınca grafik sürücünüz kısmında 14 aydan fazla eski diye bir yazı gördüm. Sizce grafik sürücümü nasıl güncellerim? Cevaplarınızı bekliyorum. İyi sosyaller!

Eki Görüntüle 1271637
Donanımınıza güncelleme desteği bittiyse ve uzun zamandır güncelleme almadıysa sürücü eski hatası ile karşılaşırsınız.

Eğer güncelleme desteği kesilmediyse de intelin kendi sitesinden driver asistanını indirip kurun otomatik olarak sistemi tarasın bütün intel donanımınızın sürücülerini kontrol etsin güncellemesi varsa yaparsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı