Grafik-Tasarım için 25.000 TL laptop önerisi

Şunun fiyatı çok iyi, ekran kartı da güzelmiş testlere baktım. Tabii AMD olmasını genelde tasarım ve grafik programı kullananlara tavsiye etmemişler. Bu çok önemli ve kesin bir konu mu?

Evet render ve birçok Photoshop Blender gibi uygulamalarda genelde NVIDIA daha iyi performans veriyor.

Kullandığımız program dolayısıyla 17.3 almamız gerekiyor. HP Omen'i aldık. Lenova'nın sarj makinası 230W mış yani prize takılıyken bile pil azalıyormuş, diğer bir sebep de Türkçe karakterler yokmuş klavyede, en son olarak Legion'da G sync yokmuş panelde. Teşekkür ederim yorumlarınıza.
Geldi bilgisayar. Ekranı böyle kırık mı ölü piksel mi anlamadım. İade talebinde bulunduk.

Dosya Ekleri

• IMG_8775.jpg
    IMG_8775.jpg
    64,6 KB · Görüntüleme: 31
Son düzenleme:
Kullandığımız program dolayısıyla 17.3 almamız gerekiyor. HP Omen'i aldık. Lenova'nın sarj makinası 230W mış yani prize takılıyken bile pil azalıyormuş, diğer bir sebep de Türkçe karakterler yokmuş klavyede, en son olarak Legion'da G sync yokmuş panelde. Teşekkür ederim yorumlarınıza.
Geldi bilgisayar. Ekranı böyle kırık mı ölü piksel mi anlamadım. İade talebinde bulunduk.
Hocam geçmiş olsun cihazı hangi satıcıdan aldınız ?

AselNet Hepsiburada. Hep yeminler ediyorum bir daha hepsiburada'dan alış veriş yapmayacağıma yine yapıyorum mecburiyetten. Bana başka bir bilgisayar önerin arkadaşlar.
17inç ve üzeri (kesinlikle değişmez özellik), 16gb ram, 500gb SSD, iyi bir işlemci, ekran kartı çok önemli değil.

AselNet Hepsiburada. Hep yeminler ediyorum bir daha hepsiburada'dan alış veriş yapmayacağıma yine yapıyorum mecburiyetten. Bana başka bir bilgisayar önerin arkadaşlar.
17inç ve üzeri (kesinlikle değişmez özellik), 16gb ram, 500gb SSD, iyi bir işlemci, ekran kartı çok önemli değD
Hepsiburada üzerinden aldığın bu cihazın satıcısı da hepsiburada mı ? Yoksa gpn mi ? Bu önemli o yüzden ısrarla soruyorum. Artı olarak cihazı iade ettikten sonra legion5 e bakabilirsin gayet ideal bir cihaz oda.

Hayır satıcı "AselNet" diye gösteriyor sipariş ekranında. Ama linke tıklayınca satıcı olarak "gpn" gösteriyor. Zaten Legion alacaktık 2 kuruş ucuz olsun, herkes de övmüş ya da beğenmiş diye HP alalım dedik demez olaydık. Kartın limiti gitti ona yanıyorum, taksitli alınca para iadesini tek seferde ödemiyor bir de satıcılar, herkes yolunu bulmuş.

Hayır satıcı "AselNet" diye gösteriyor sipariş ekranında. Ama linke tıklayınca satıcı olarak "gpn" gösteriyor. Zaten Legion alacaktık 2 kuruş ucuz olsun, herkes de övmüş ya da beğenmiş diye HP alalım dedik demez olaydık. Kartın limiti gitti ona yanıyorum, taksitli alınca para iadesini tek seferde ödemiyor bir de satıcılar, herkes yolunu bulmuş.
Büyük geçmiş olsun hp omen 17 ck0004nt modelini kullanıyorum şuan bir sorunu yok ilk açılıştaki fan sesi dışında. Attığınız görselde ekran da içerden çatlak varmış gibi gözüküyor. Baştan hatalı üretim yada kargo kaynaklı özensiz taşımadan kaynaklı olabilir. Her halukâr da cihazı direk iade edin hızlıca iade talabi oluşturun. Satıcının hp store olmaması sizi bir tık yorabilir iade için umarım hızlıca iadeniz gerçekleşir.

Aynen öyle çatlak içerden, biraz bu beni rahatlatıyor "siz kırmış olamaz mısınız" demek akıllarından bile geçemez diye düşünüyorum. Parayı alırım ya da değişim yaparım ama uğraşacaz işte. Hızlı iade açıklamasına "para iadesi ya da değişim istiyorum, kesinlikle tamir istemiyorum" diye belirttim acaba hiç değişim lafı etmese miydim. Diğer karttan başka bir bilgisayar alırdık.

Yeni konular

Geri
Yukarı