Grafik tasarım için APU sistem tavsiyesi

Raif Özgür ARI

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, ben grafik tasarım 11.sınıf ögrencisiyim ve bir bilgisayara ihtiyacım var. Max 1000 TL'ye bir sistem toplamak istiyorum, yardım eder misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
1.000 TL'ye grafik tasarımı için bilgisayar toplamak mantıksız olur. Bütçenizi yükseltebilirseniz harici ekran kartlı bir sistem toplanabilir.

Monitör var, kasamı degiştiremiyeceğim. Ben kafamda bir APU sistem olarak düşünmüştüm bu ufak grafik işleri için uygun olur mu?

APU degilde normal bir pc toplarsak iyi bir performans alabilir miyim?

Monitör var, kasamı degiştiremiyeceğim. Ben kafamda bir APU sistem olarak düşünmüştüm bu ufak grafik işleri için uygun olur mu?

APU degilde normal bir pc toplarsak iyi bir performans alabilir miyim?
Bütçe arttırmadığınız sürece bir şey değişmez.

Apu bir sistem sizi flash dersinde biraz zorlar, bunun haricinde fireworks, dreamwiever ve notpad rahatlıkla kullanabilirsiniz.

@Raif Özgür ARI eğer 11. sınıf öğrencisi isen başlangıç olarak çok komplike donanıma sahip bir bilgisayara ihtiyacın yok.
Kullanacağın programlar en genel anlamda ;
- Adobe Creative Suit ailesi
Photoshop® CS6 Extended
Illustrator® CS6
InDesign® CS6
Acrobat® X Pro
Flash® Professional CS6
Flash Builder® 4.6 Premium Edition
Dreamweaver® CS6
Fireworks® CS6
Adobe Premiere® Pro CS6
After Effects® CS6
Adobe Audition® CS6
SpeedGrade™ CS6
Prelude™ CS6
Encore® CS6
Bridge CS6
Media Encoder CS6
-Corel Draw X7
3D programlara başlangıç yapacağınızı düşünmüyorum bu söylemlerimi dikkate alarak donanım seçimi gerçekleştirirsen uzun bir süre sıkıntı çekmezsin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı