Grafikleri arttırmama rağmen kalite kötü görünüyor

sakal5323

Hectopat
Oyun verecek olursam mesela AC Unity veya sonraki oyunları bunları eskiden GTX 970 ekran kartı kullandığım zamanlarda yüksek ayarlarda kaliteli bir görüntü alırken şimdi ise RX 5600XT ekran kartından o kadar kaliteli görüntü alamıyorum. Bundan önce de 1070 Ti ekran kartı kullanıyordum onda da aynı sorun oluyordu. Acaba sistem yükseltince oyunlar düşük seviyede falan mı kalıyor anlamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
RX 5600Xt kullanıyorum ve...

Gerçi benimkiler daha beter.
Sorun seride galiba.

Oyun verecek olursam mesela AC Unity veya sonraki oyunları bunları eskiden GTX 970 ekran kartı kullandığım zamanlarda yüksek ayarlarda kaliteli bir görüntü alırken şimdi ise RX 5600XT ekran kartından o kadar kaliteli görüntü alamıyorum. Bundan önce de 1070 Ti ekran kartı kullanıyordum onda da aynı sorun oluyordu. Acaba sistem yükseltince oyunlar düşük seviyede falan mı kalıyor anlamadım.
NFS: Carbon'da olmuştu, aynısı. Sanırsam, bilinear ayarı yapınca düzeldi. Siz de yapın.

Son düzenleyen: Moderatör:
NFS: Carbon'da olmuştu, aynısı. Sanırsam, bilinear ayarı yapınca düzeldi. Sizde yapın.

Nasıl yapılıyor bahseder misiniz.
Radeon ayarlarinda render ile ilgili bir ayar vardı yanlış hatırlamıyorsam oradaki ayarlara bakar mısınız.

Nasıl yapılıyor bahseder misiniz.
Oyundaki çözünürlüğü arttırın.

2kya çekince biraz daha düzeliyor fakat kartı neden yorayım ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı