Grafikleri güzel ucuz oyun önerisi

Elvedui

Kilopat
Arkadaşlar yeni bir laptop aldım. Ekran kartım 1050ti, işlemcim i5 8300h. Uzun zamandır oyun oynamıyordum, steam hesabımdaki oyunlar hep 2014-2015 öncesi. Güzel grafikli, hikayesi iyi bir oyun öneriniz var mı? 40-50 TL'yi geçmezse sevinirim. Direkt link de atabilirsiniz, kampanya falan vardır belki.

Not: GTA V ve PUBG sahibiyim.

Bana The Witcher 3 önerildi. Steam'deki parayı bekletiyorum indirime girince alacağım. Sana da tavsiye ederim hocam. Indirime girince kaçırma bence.

İndirimlerde Witcher 3 GOTY 30 TL'ye düşüyor. Onun dışında Skyrim alıp grafik modları yüklersen şimdiki oyunların neredeyse hepsinden çok daha iyi grafikler elde edebilirsin.

Grafikleri ve atmosferi bakımından Bioshock İnfinite ( ha dersen ki grafikler benim için önemli değil eski oyunları ile bir bundle da indirime giriyor ) tercih edebilirsin indirimler de 12TL ( sadece Bioshock İnfinite ) oluyor onun dışında 50 Liralık bütçen ile Frostpunk adlı oyuna bakabilirsin gayet güzel bir oyundur bitirene kadar kalkmak istemezsin Skyrim’e de bakabilirsin indirimler de oda baya düşüyor arkadaşların varsa Forest denemenizi de öneririm ayrıca son olarak Mafia 1,2 3’ü oynamanızı tavsiye etmem. :) (y)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı