Grafikli pek bilinmeyen oyun tavsiyeleri

Eğer grafiği iyi istiyorsan ryse son of Rome bir de Shadow of mordor a bakabilirsin. Kingdom Come: Deliverance'da güzel oyundur.

Bazı arkadaşlar önermiş ama ben yine de söyleyeyim. 2 gündür Bioshock Infinite oynuyorum ve gerçekten aşırı zevkli. Türkçe yama da kurunca hikayeyi daha rahat kavrayabiliyorsun. Muhtemelen tüm seri iyi derecededir.

Son düzenleme:
Bazı arkadaşlar önermiş bana ben yine de söyleyeyim. 2 gündür BioShock ınfinite oynuyorum ve gerçekten aşırı zevkli. Türkçe yama da kurunca hikayeyi daha rahat kavrayabiliyorsun. Muhtemelen tüm seri iyi derecededir.

Hocam serinin bütün oyunlarını onadım çok güzel söylediğim oyunları ve DLC'leri oynarsa hikayeyi tam anlar.

Çooook iyi bir PCim var ama oynayacak oyun yok :( neredeyse tüm oyunları biliyorum artık oynayacak oyun kalmadı demeyelimde oynayacak oyun bulamıyorum. Grafikli oynanışı iyi belki de macera oyunu tavsiye edebilir misiniz? Başlıktaki gibi tanıdık oyunlar olmasın. Dediğim gibi taş gibi oyun lazım gerçekten daha gerçekçi. RTX 2060 var artık ne gelirse.
Daymare 1998
A Plague Tale: Innocence
Alien Isolation ( Gerçi bunu oynamayan kaldı mı ki :) )

Hocam Flatout 2 oynayın. Çok stres attırıyor. Ultimate Carnage bakabilirsiniz. Üçüncü ve Dördüncü oyunlarına bakmanıza gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı