[GRAND ÇEVİRİ] HUE Türkçe Yama Çalışması

Grand Çeviri

Yoctopat
Daha fazla  
HUE isimli oyunun Türkçe yama çalışmalarına başladım. Geriye 500 satırlık bir kısmı kaldı.
bxlh97r22vm2-titledbackground.jpg

Yama bilgileri:
- Türkçe karakter desteği var.
- %95 gibi bir kısmını Türkçe yapmaya çalışacağım. (Bazı kısımlar çevrilemiyor resimler gibi.)
- Önümüzdeki 1-2 hafta içerisinde ilk versiyonu oyunculara sunulacaktır. (Net tarih veremem belki yarın belki 2 hafta sonra.)
- İlk yama projemdir.

Siz de çevirmen veya tester olarak katılmak isterseniz [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eklemeyi unuttum yama paralı olmayacak ve herkese ücretsiz bir şekilde sunulacak. Daha bir kaç oyun fikrim daha var vakti gelince öğreneceksiniz.
Ekran Görüntüsü (1).png
Ekran Görüntüsü (2).png
Ekran Görüntüsü (3).png
Ekran Görüntüsü (4).png

2. gün sonunda %30 civarı bir ilerleme katettim. Yakında bitecek. Bittiğinde test etmek isterseniz [email protected] adresinden ulaşarak yamayı ilk test ederek hatalı kısımları bildirebilir ve hue isimli oyunun tek ücretsiz yamasını deneyebilirsiniz.

Son düzenleme:
HUE isimli oyunun Türkçe yama çalışmalarına başladım. Geriye 500 satırlık bir kısmı kaldı.
Eki Görüntüle 1413264
Yama bilgileri:
- Türkçe karakter desteği var.
- %95 gibi bir kısmını Türkçe yapmaya çalışacağım. (Bazı kısımlar çevrilemiyor resimler gibi.)
- Önümüzdeki 1-2 hafta içerisinde ilk versiyonu oyunculara sunulacaktır. (Net tarih veremem belki yarın belki 2 hafta sonra.)
- İlk yama projemdir.

Siz de çevirmen veya tester olarak katılmak isterseniz [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz.
Merhabalar son durum nedir?

Hocam konuyu hortlatıyorum ama yama hazır mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı