Grand Theft Auto 5 dijital olarak nedereden alabilirim?

kederlitosbağa

Kilopat
Merhaba arkadaşlar

Biliyorsunuz oyun ön siparişe açıldı. Ben steam dan alacaktım fakat 200 tl çıkıncı şaşırdım tabi(Aral...). Bana oyunu daha ucuza temin edebileceğim güvenilir bir site önerir misiniz? (kredi kartı kullanmadığım için ininal ile alacağım oyunu bu kartı kullanabileceğim bir site olursa sevinirim.)

180-200 TL aralığından en azından şu anlık daha ucuzunu bulamazsın. Düşük fiyat verenler var ama dolandırıcı oldukları belli. Ya bu fiyatı vereceksiniz ya da Steam veya diğer güvenilir sitelerdeki indirimi bekleyeceksiniz bu da en az 6-7 ay sürer diye tahmin ediyorum. Çünkü önce bu fiyatla piyasanın kaymağını alacaklar ardından indirime giderler. Ben şahsen korsan oynayacağım çıktığı zaman, indirimlerde makul fiyata düşerse (max 80 TL) orijinal alırım. Arma 3 bile delice sevdiğim oyundu fiyatı yüzünden korsan oynuyordum ne zamanki 60 TL düştü hemen aldım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı