Grand Theft Auto IV Online Sunucuya Girilir mi?

• Konuyu başlatan Real Life
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 2B
R

Real Life

Ziyaretçi
Grand Theft Auto IV'de, online bir sunucuya bağlanma şansımız var mı? Şayet bunu bir yerde Grand Theft Auto San Andreas'da görmüştüm.

Son düzenleyen: Moderatör:
GTA San'da oyuncuların kendi sunucusu, GTA 4'ün sunucuları kapatıldı diye biliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sunucular kapatılmadı diye biliyorum. Hala açık. İnternette de bu konu hakkında bir şey bulamadım siz nereden buldunuz?
sunucularegı açık olsa bile pc den kimse oynanmıyor ve sadece ps3 te bir kaç kişinin oynadığını görmüştüm zaten games for windows live kapatıldığından gta 4 ün sunucularıda kapanıyor eğer games for windows live kapatılmış ise

Sunucular kapatılmadı diye biliyorum. Hala açık. İnternette de bu konu hakkında bir şey bulamadım siz nereden buldunuz?
Geçen sene aktifti GTA 4 sunucuları fakat oynayan sayısı çok çok az. Yakın zamanda kapatılır gibi. Aslında GTA 4, Windows Live kullanmasaydı çok iyi oyundu GTA:SA yerine herkes GTA 4 için sunucu açardı şuan.

GTA 4 Steam versiyonu kadar rezil bir oyun görmedim,hayatımda yaşayabileceğim en büyük sinir ve stresi yaşattı bana. Bir sorunu çözüyorum bir yenisi çıkıyor. Paramla rezil oldum. Aktif ise bile girmek imkansız. Steam versiyonuna crack yapan arkadaşlarım var oyunu oynayabilmek için.

GTA 4 Steam versiyonu kadar rezil bir oyun görmedim,hayatımda yaşayabileceğim en büyük sinir ve stresi yaşattı bana. Bir sorunu çözüyorum bir yenisi çıkıyor. Paramla rezil oldum. Aktif ise bile girmek imkansız. Steam versiyonuna crack yapan arkadaşlarım var oyunu oynayabilmek için.
Evet biraz sorunlu ama ben sorunsuz bitirmiştim ve online da oynamıştım. Ayriyetten optimizasyon evet kötü.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı