Grand Theft Auto: San Andreas Ücretsiz

Büyük umutla indirdik ama SAMP çalışmıyor. Ayrıca eski kayıt dosyaları yüklenmiyor. Oyun siyah ekranda kalıp kapanıyor. Olmamış böyle, kürekliden devam :D

Diyorum bu GTA 5'e "launcher" niye geldi, ortaya çıkmış oldu :) Hoş geldiniz hediyesi vermişler. Keşke birazda PC için online girişi optimizasyonunu düzeltseler de FiveM'e 2 dakika da giren sistem online için 10 dakika beklemese...

Ben almıştım zamanında ama hiç PC'ye kurmadım bile. Bana itici geliyor bu seri. Keyifli mi sizce?

1568750940302.png

Büyük umutla indirdik ama SAMP çalışmıyor. Ayrıca eski kayıt dosyaları yüklenmiyor. Oyun siyah ekranda kalıp kapanıyor. Olmamış böyle, kürekliden devam :D

Vay arkadaş böyle yazılım görmedim ben. GTA'yı zaten el ile silmek zorunda kaldım, programı silene kadar 10 defa crash verip kapandı. Yetmedi sürücüde birkaç gizli klasör vardı onları da silmiş. Geçici dosyalar olduğu için önemli değil ama böyle saçma iş olmaz.

GTA 6'yı Steam'den yayımlamama olasılıkları çok yüksek bence. Baksanıza, Social Club'ı normal istemci gibi oyunları alıp kurabileceğimiz bir sistem haline getirmiş Rockstar. Epic Games'e de çıkaracaklarını sanmıyorum, çünkü pastadan kimseye pay vermek istemez kimse.

Sadece SA:MP değil diğer modlar da çalışmıyordur(cleo vs.), oyunu downgrade yaparsan belki çalışabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yalnız yeni arayüz gelir gelmez mağaza TL cinsinden satış yapıyor.
Önceden hâli hazırda bilgisayarda yüklü olan GTA 5'i, kırk takla atarak tanıtıp oynuyorduk. Şimdi tek bir butona basarak sistemde yüklü olan oyunu bulup başlatmak için hazırlıyor.

Son düzenleme:
Ben almıştım zamanında ama hiç PC'ye kurmadım bile. Bana itici geliyor bu seri. Keyifli mi sizce?

Eki Görüntüle 439407
GTA 4 ve DLC leri oynanır. GTA 5 zaten oynanır. GTA 3 - Vice city- San Andreas zamanında oynamanız lazımdı şu anda itici gelebilir. Bilenler hala açıp oynar itici gelmeden GTA San Andreası. Ben GTA 1 ve 2 ye oynadım 2 yi baya oynadım hatta GTA 1 de ilkokula gidiyodum :D

GTA 4 ve DLC leri oynanır. GTA 5 zaten oynanır. GTA 3 - Vice city- San Andreas zamanında oynamanız lazımdı şu anda itici gelebilir. Bilenler hala açıp oynar itici gelmeden GTA San Andreası. Ben GTA 1 ve 2 ye oynadım 2 yi baya oynadım hatta GTA 1 de ilkokula gidiyodum :D
Onları oynadım zaten. Sadece San Andreas'ı oynamadım. Serinin en çok sevdiğim oyunu GTA 4.
1 ve 2 yi ben de oynadım. Hatta 1'i PS1'de oynuyordum :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı